strzałka do góry
Zwiastuny

Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Wołyń - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

„Wołyń” na Blu-ray i DVD od 29 marca!

Film w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Lato 1943 roku. Zosia Głowacka (Michalina Łabacz), zakochana w ukraińskim chłopcu, dowiaduje się, że ojciec postanowił ją wydać za bogatego Polaka, wdowca z dwójką dzieci – Macieja Skibę (Arkadiusz Jakubik). Wkrótce na Wołyniu wybucha pożoga mordów i okrucieństwa. Sąsiad staje przeciw sąsiadowi. Pośród morza nienawiści Zosia próbuje ocalić siebie i swoje dzieci.

W wydaniach Blu-ray i DVD „Wołyń” nie zabraknie także wyjątkowych materiałów dodatkowych, m.in.:
- materiały z planu, wywiady i komentarze reżysera oraz obsady
- galeria zdjęć
- making of: bitwa
- zwiastun kinowy

Doktor Strange - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (napisy)

„Doktor Strange” na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 15 marca!W filmie Marvela „Doktor Strange” światowej sławy neurochirurg, poszukując uzdrowienia trafia do tajemniczego Kamar-Taj.

To pełne potężnej magii miejsce stanowi pierwsza linię frontu w walce z niewidzialnymi siłami ciemności, które pragną zniszczyć nasz świat.Materiały dodatkowe w wydaniach Blu-ray:

- Osobliwa transformacja

- Nietypowe towarzystwo

- Tkanka rzeczywistosci

- W czasie i przestrzeni

- Muzyczne czary

- Marvel: Faza 3 – zapowiedź

- Druzyna Thora: część 2

- Sceny rozszerzone i niewykorzystane

- Gagi

- Komentarz audio

Bociany - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polski dubbing)

„Bociany” na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 1 marca!

Skąd się biorą dzieci? Przynoszą je bociany… a w każdym razie kiedyś to robiły. Teraz zajmują się wyłącznie dostarczaniem paczek! Junior, jeden z najlepszych bocianich kurierów, pakuje się w niezłe kłopoty, gdy w jego łapy trafia „wyprodukowana” przez pomyłkę śliczna dziewczynka, którą trzeba dostarczyć rodzicom.
W polskiej wersji językowej wystąpili m.in. Grzegorz Kwiecień, Dominika Kluźniak, Joanna Brodzik, Paweł Wilczak, Jacek Lenartowicz, Adam Ferency, Cezary Żak i Krzysztof Kowalewski.

Materiały dodatkowe w wydaniach Blu-ray:
- Bociany: przewodnik po rodzicielstwie
- Zupełnie nowa, przezabawna krótkometrażówka z Gołębiem Toadym
- Mistrz: krótkometrażówka LEGO® Ninjago™
- Teledysk do przebojowej piosenki Jasona Derulo „Kiss the Sky”
- Sceny niewykorzystane w wersji kinowej i wiele więcej!

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Mistrz: krótkometrażówka LEGO® Ninjago™
- Teledysk do przebojowej piosenki Jasona Derulo „Kiss the Sky”

Niepewne - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

„Niepewne” na DVD!Błyskotliwy i pełen autentyzmu serial komediowy HBO o życiu współczesnych młodych Afroamerykanek. Ich przyjaźniach, doświadczeniach, radościach i kłopotach. Jego pomysłodawczynią, producentką i odtwórczynią głównej roli jest utalentowana Issa Rae. Mimo licznych upokorzeń i chronicznego braku pewności siebie Issa Dee (Issa Rae) stara się żyć po swojemu, nie patrząc na różnego rodzaju konwenanse.

Księgowy - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD (polskie napisy)

„Księgowy” na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD od 28 lutego!

Christian Wolff (Ben Affleck), matematyczny geniusz zdecydowanie lepiej czuje się w towarzystwie liczb niż ludzi. Po godzinach pracuje jako księgowy dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie. Gdy rząd zaczyna deptać mu po piętach, podejmuje współpracę z legalną firmą. Jej księgowa (‎Anna Kendrick) wykryła niezgodność opiewającą na miliony dolarów. W miarę jak Christian zbliża się do odkrycia prawdy, liczba ofiar wzrasta.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIACH BLU-RAY:
- Co siedzi w głowie Wolffa? – Odkryj sekrety wyjątkowego bohatera;
- Nauki behawioralne – Dowiedz się, jak autyzm wpływa na zachowanie Christiana Wolffa;
- Księgowy w akcji – Jest skrupulatny, szybki i śmiertelnie niebezpieczny. Eksperci od broni i numerów kaskaderskich wyjaśniają, w jaki sposób specjalistyczny trening pomógł Wolffowi wykorzystać wyjątkowe talenty i umiejętności.

Scooby-Doo: Na Dzikim Zachodzie - oficjalny zwiastun DVD (polski dubbing)

„Scooby-Doo: Na Dzikim Zachodzie” na DVD od 1 marca!

Przypnij ostrogi i przygotuj się na potwornie szaloną jazdę ze Scooby-Doo i resztą paczki. Czeka cię mnóstwo niespodzianek, ale strzeż się… duch wyjętego spod prawa złoczyńcy Jacka Gogusia będzie miał ochotę cię postraszyć! Czy uwielbiającej zagadki Brygadzie Detektywów uda się wygrać z upiorną istotą i ocalić ranczo? Przekonaj się o tym, ogladając nowy, przezabawny film pełnometrażowy o przygodach Scooby-Doo na Dzikim Zachodzie!

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD – odcinki:
- Trzy niedojdy
- Złoty interes
- Scooby na Dzikim Zachodzie

Doktor Strange - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polski dubbing)

„Doktor Strange” na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 15 marca!

W filmie Marvela „Doktor Strange” światowej sławy neurochirurg, poszukując uzdrowienia trafia do tajemniczego Kamar-Taj.
To pełne potężnej magii miejsce stanowi pierwsza linię frontu w walce z niewidzialnymi siłami ciemności, które pragną zniszczyć nasz świat.

Materiały dodatkowe w wydaniach Blu-ray:
- Osobliwa transformacja
- Nietypowe towarzystwo
- Tkanka rzeczywistosci
- W czasie i przestrzeni
- Muzyczne czary
- Marvel: Faza 3 – zapowiedź
- Druzyna Thora: część 2
- Sceny rozszerzone i niewykorzystane
- Gagi
- Komentarz audio

LEGO Ninjago: Noc duchów. Wydanie specjalne - oficjalny zwiastun DVD

Nowość LEGO NINJAGO na DVD: odcinek specjalny „Noc duchów” i aż 20 minifilmów! Zobacz, jak ninja stawiają czoła czarnym charakterom, z którymi walczyli w przeszłości! Podczas zwiedzania wystawy w Święto Umarłych Cole przez przypadek aktywuje potężne ostrze i uwalnia zjawy wszystkich wrogów ninja, a sam zostaje uwięziony. Młodzi wojownicy będą musieli wymyślić sposób, jak odesłać upiornych przeciwników do krainy umarłych, zanim duchy nabiorą mocy i na zawsze pozostaną pośród żywych!

Dziewczyny, Sezon 5 - oficjalny zwiastun DVD

„Dziewczyny", Sezon 5 na DVD od 25 stycznia!

Lena Dunham oraz producenci wykonawczy Judd Apatow i Jenni Konner prezentują długo oczekiwany piąty sezon Dziewczyn – przebojowego, wielokrotnie nagradzanego serialu komediowego, który opowiada o wzlotach i upadkach grupy dwudziestokilkuletnich bohaterek z Nowego Jorku. W sezonie piątym każdą z nich czekają nowe wyzwania w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki szczeremu, przezabawnemu i pełnemu nieoczekiwanych zwrotów akcji serial jeszcze bardziej umocnił swoją pozycję wśród fanów i krytyków!

MATERIAŁY DODATKOWE:
- Sceny niewykorzystane oraz rozszerzone
- Za kulisami odcinków

LEGO Star Wars: Przygody Freemakerów - oficjalny zwiastun DVD

LEGO Star Wars: Przygody Freemakerów na DVD już od 18 stycznia!

Nowy serial ze świata Gwiezdnych Wojen. Rodzina Freemakerów, to zbieracze złomu, którzy budują i sprzedają statki kosmiczne ze szczątków zniszczonych maszyn. Gdy najmłodszy z nich odkrywa w sobie więź z Mocą, wszyscy troje zostają wciągnięci w walkę o przywrócenie pokoju i wolności w galaktyce. Sezon pierwszy zawiera 13 pełnych akcji odcinków.

Dodatki specjalne:
Poznaj rodzinę Freemakerów
Salon i serwis kosmiczny Freemakerów