strzałka do góry
Newsy/ Piekielna głębia 3 na DVD!

Zabójcza jak nigdy!

Trzymające w napięciu, widowiskowe kino akcji
z drapieżnikami z głębin oceanu w roli głównej!Trzecia część kultowej serii o genetycznie zmodyfikowanych drapieżnikach z głębin oceanu – „Piekielna głębia 3” to pozycja obowiązkowa dla fanów filmów katastroficznych i sensacyjnych. Film dostępny wyłącznie na DVD od 12 sierpnia. Przygotuj się na powrót do głębi tak piekielnej, jak nigdy dotąd!

Trzecia część fabularnej serii „Piekielna głębia”. Na wyspie Little Happy dr Emma Collins i jej zespół monitorują szkółkę morską, w której rozmnażają się żarłacze białe. Sielankowa egzystencja wioski zostaje przerwana, gdy były chłopak Emmy przybywa w poszukiwaniu trzech morderczych rekinów, których matka, Bella, została genetycznie zmodyfikowana, aby być bardzo inteligentną... i niebezpieczną istotą. Potomstwo Belli odziedziczyło geny zabójców i jeśli zdoła przekazać je dalej, życie, jakie znamy, może skończyć się bezpowrotnie.

Gwiazdą „Piekielnej głębi 3” jest Tania Raymonde (serial „Zagubieni”) wcielająca się w postać Emmy Collins, biolożki morskiej, która stara się uczynić świat lepszym miejscem. Rolę Richarda Lowella odgrywa Nathaniel Buzolic („Przełęcz ocalonych”), portretując byłego chłopaka głównej bohaterki, który wybrał pieniądze zamiast etyki. W pozostałych rolach zobaczymy Emersona Brooksa („MacGyver”), Brena Fostera („Ostatni statek”) i japońską gwiazdę, Reinę Aoi jako Miyę,stażystkę, która jest częścią małego zespołu badawczego Emmy, stacjonującego na Kanale Mozambickim.

Byliśmy zachwyceni sukcesem drugiej części filmu - powiedział Tom Keniston, producent wykonawczy - dzięki „Piekielnej głębi 3” możemy wykorzystać sukces serii opowiadając nową historię, która zapewni widzom ogromne wrażenia i niezwykłe emocje, jakich oczekuje się od filmów spod szyldu „Piekielna głębia.”

Seria „Piekielna głębia” jest uznawana za kultową od ponad dwóch dziesięcioleci - powiedziała Mary Ellen Thomas, starszy wiceprezes Warner Bros. Home Entertainment. Dzięki najnowszej części wszyscy miłośnicy filmów akcji i rekinów będą bardzo usatysfakcjonowani. Wiemy, że film będzie hitem zarówno dla nowych, jak i istniejących już fanów serii.

Film wyreżyserował John Pogue („Uśpieni”), za cenariusz odpowiedzialny jest Dirk Blackman („Outlander”). Tom Keniston („Piekielna głębia 2”) jest producentem wykonawczym. Film produkowany jest przez Hunta Lowry („Donnie Darko”) i Patty Reed („Pure Country Pure Heart”) dla Roserock Films. W skład zespołu kreatywnego wchodzą autor zdjęć filmowych - Michael Swan, scenograf - Franz Lewis, projektant kostiumów - Ruy Fillipe oraz reżyserka castingu Harriet Greenspan w USA, Annelie Powell w Wielkiej Brytanii i Bonnie Rodini w Południowej Afryce.

 

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:

  • „Piekielna głębia 3”: Walka na śmierć i życie
  • Tonąca scenografia i rekiny: Jak powstawała „Piekielna głębia 3”
Artykuł przygotowany przez P.P.
Kup teraz on-line:

Znajdź w sklepach stacjonarnych:

Więcej newsów
Tylko sprawiedliwość na Blu-ray i DVD!

Film oparty na prawdziwej historii współczesnego bohatera!
Wspomnienia Bryana Stevensona znajdowały się przez ponad 180 tygodni na liście...

Spisek przeciwko Ameryce na DVD!

Miniserial HBO® autorstwa Davida Simona i Eda Burnsa na podstawie powieści Philipa Rotha.
W rolach głównych: Winona Ryder, Zoe Kazan i John Turturro.

Scooby-Doo: Wesołego Halloween! już na DVD!

Nowe przygody najsłynniejszego psiego detektywa w filmie pełnometrażowym
już na DVD!

Hity kinowe Warner Bros. na 4K Ultra HD Blu-ray!

4K to obecnie najwyższa rozdzielczość obrazu, czterokrotnie wyższa niż w przypadku Full HD. Dzięki temu obraz jest dużo bardziej szczegółowy,...

Sukcesja, Sezon 2 na DVD!

2 Złote Globy®, 2 statuetki Emmy i nagroda Bafta! 18 nominacji do nagrody Emmy 2020!
Drugi sezon jednego z najlepszych seriali ostatnich lat...

Harry Potter Pełna Kolekcja 8 filmów na DVD!

Przeżyj magiczną przygodę w świecie Harry’ego Pottera!
Nowa edycja pakietu 8 filmów, które porwały miliony fanów na całym świecie już na...

Hity Marvel Studios w nowym, kolekcjonerskim wydaniu!

Kapitan Marvel oraz Avengers: Koniec gry w nowym kolekcjonerskim wydaniu na Blu-ray™ i DVD!

Już 20 tytułów w Kolekcji Marvel!

DC FANDOME już 22.08.2020!

Świętuj z nami! Zapraszamy na DC FANDOME - największe wydarzenie w świecie DC!
Niezwykłe 24-godzinne wirtualne spotkanie fanów...

Zaczarowana Kolekcja na Blu-ray i DVD

Ponadczasowi bohaterowie, niezapomniane przygody, piękna muzyka… Zaczarowana Kolekcja to wspaniałe opowieści, które dostarczą widzom w każdym...

Filmy Disney•Pixar

Animacje Disney Pixar to rozrywka na najwyższym poziomie, pełna niezapomnianych bohaterów, akcji, przygód, nowatorskich pomysłów! Filmy produkowane...

Mroczne materie, Sezon 1 na DVD!

Nowy serial HBO®.
Piękna, niepokojąca wizja świata w najnowszej adaptacji
kultowej trylogii fantasty Philipa Pullmana!

Piekielna głębia 3 na DVD!

Zabójcza jak nigdy!
Trzymające w napięciu, widowiskowe kino akcji
z drapieżnikami z głębin oceanu w roli głównej!