strzałka do góry
Newsy/ Filmy 20th Century Studios w ofercie Galapagos

GALAPAGOS SP. Z O.O.  nowym dystrybutorem w Polsce filmów
20th Century Studios na Blu-ray i DVD.

Galapagos Sp. z o.o, lider na polskim rynku rozrywki domowej,  w ramach współpracy z The Walt Disney Company, zostaje wyłącznym dystrybutorem filmów 20th Century Studios na nośnikach Blu-ray i DVD. W ofercie 20th Century Studios znajdują się takie kultowe bestsellery światowego kina jak Titanic, Avatar, Bohemian Rhapsody, Dzień Niepodległości, Życie Pi, serie Obcy, Planeta małp, Predator, X-Men czy Kingsman. To również bogata oferta filmów familijnych z Epoką lodowcową na czele.

Galapagos kontynuować będzie sprzedaż dostępnych na rynku tytułów katalogowych na 4K Ultra HD, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD, a z początkiem roku 2021 sukcesywnie wprowadzane będą nowości filmowe na nośnikach Blu-ray i DVD.

Już 9 grudnia, w ramach oferty świątecznej, po raz pierwszy na polskim rynku pojawi się kompletna kolekcja Opowieści z Narnii jako pakiet części 1-3 (3DVD). A w styczniu będzie miała miejsce premiera DVD pierwszego filmu kinowego Nowi mutanci, stworzonego na podstawie komiksów Marvela.

- To dla nas ogromny zaszczyt, że po sześciu latach owocnej współpracy z The Walt Disney Company Polska portfolio powierzonych nam filmów zostaje poszerzone o bogaty dorobek 20th Century Studios. Wierzymy, że kompetencje rynkowe Galapagos jako dystrybutora przyczynią się do zadowolenia konsumentów, partnerów handlowych oraz wzmocnią pozycję rynkową obu firm – powiedział Andrzej Łudziński, prezes Galapagos Sp. z o.o.

O Galapagos Sp. z o.o.

Galapagos Sp. z o.o. niezależna spółka dystrybucyjna działająca na polskim rynku od 2007 roku, wyłączny dystrybutor filmów DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D oraz 4K UHD Blu-ray Warner Bros., HBO  i MGM. Jest także wyłącznym dystrybutorem DVD, Blu-ray i Blu-ray 3D Disney, Pixar, Marvel,  Lucasfilm, 20th Century Studios, a także oferty DVD LEGO®, Hasbro Studios, wybranych seriali Telewizji Polskiej i wielokrotnie nagradzanych filmów niezależnych polskich producentów m.in. Wołyń, Cicha Noc, Najlepszy, Powidoki, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Wkręceni, Córka Trenera, Proceder czy Dolina Bogów oraz kontentu dla platform VOD.

O 20th Century Studios

20th Century Studios to jedna z tzw. „wielkiej szóstki” amerykańskich wytwórni filmowych z ponad 85. letnią tradycją. W 2019 roku, w wyniku akwizycji, studio 20th Century Fox stało się spółką zależną The Walt Disney Company, a od stycznia 2020 roku nosi nazwę 20th Century Studios.
Studio oferuje szeroką gamę bestsellerowych filmów i seriali skierowanych do widzów we wszystkich kategoriach wiekowych. Wśród najwybitniejszych produkcji, które przez wiele lat były liderami światowego Boxoffice, są takie filmy jak Avatar, Titanic, Bohemian Rhapsody, Marsjanin, Poza światem, Zjawa, Diabeł ubiera się u Prady czy Życie Pi oraz wiele kultowych serii w tym saga Gwiezdne wojny (epizody 1-6), Obcy, Predator, Planeta małp. W ramach oferty familijnej i dla dzieci znajdują się takie bestsellery jak seria Epoka lodowcowa, Rio, Krudowie, Kevin sam w domu, Noc w muzeum, Percy Jackson czy Pani Doubfire. 20th Century Studios posiada również całą gamę filmów stworzonych na podstawie komiksów Marvel w tym serie X-Men i Deadpool.  

 


Więcej newsów
Mowa ptaków już na DVD!

Mowa ptaków w reżyserii Xawerego Żuławskiego, ekranowy dialog pomiędzy ojcem i synem, nie pozwoli o sobie zapomnieć przez długie...

Mulan już na Blu-ray i DVD!

Disney przedstawia historię Mulan - nieustraszonej, młodej kobiety, która ryzykuje wszystko w imię miłości do rodziny i swojego kraju,...

Małe szczęścia - premiera DVD i VOD!

Pielęgnowanie przyjaźni czy samospełnienie?
Francuska komedia, która stała się hitem kinowym w czasach pandemii to świetny pomysł na pierwszy...

Nowi Mutanci już na DVD!

Najnowszy film kinowy z uniwersum X-Men!
Pełna strachu historia młodych mutantów, którzy próbują uciec od grzechów przeszłości!

Opowieści ze Śródziemia po raz pierwszy na 4K UHD!

Dwie ponadczasowe ekranizacje, których nie może zabraknąć na półkach miłośników twórczości J.R.R.Tolkiena - po raz pierwszy w najwyższej...

Opowieści z Narnii. Pełna kolekcja na DVD!

Po raz pierwszy w jednym pakiecie DVD
kolekcja trzech magicznych filmów,
ekranizacji ponadczasowych powieści C.D. Lewisa.

Tenet na 4K ultra HD, Blu-ray i DVD!

Najnowsza superprodukcja wizjonera kina - Christophera Nolana!
Trzymająca w napięciu opowieść o manipulacji czasem, w której stawką jest...

Westworld, sezon 3 na Blu-ray™ i DVD!

Fascynująca opowieść o świecie, w którym każdy człowiek może zrealizować nawet najbardziej wyrafinowane fantazje.

James Bond. Kolekcja 24 filmów na DVD!

Kultowe filmy o najsłynniejszym agencie Jej Królewskiej Mości!
Piękne kobiety, czarne charaktery i charyzmatyczni odtwórcy roli agenta 007 od...

Dolina Bogów na Blu-ray, DVD i VOD!

Wielki powrót wielkiego wizjonera polskiego kina – Lecha Majewskiego!

Asystentka na DVD!

Poznaj jej historię, zanim to ty powiesz #metoo. "Asystentka" to historia skandalu, który może wydarzyć się wszędzie.

Filmy 20th Century Studios w ofercie Galapagos

Galapagos Sp. z o.o, lider na polskim rynku rozrywki domowej, w ramach współpracy z The Walt Disney Company, zostaje wyłącznym...