strzałka do góry
Zwiastuny

Godzilla vs Kong - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD, Blu-Ray 3D, Blu-ray i DVD

Wyprawa do dżungli – oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

"Wyprawa do dżungli" na Blu-ray i DVD!

Dołącz do uwielbianych przez widzów aktorów, Dwyane’a Johnsona i Emily Blunt, i weź udział w przygodzie życia w filmie Disneya Wyprawa do dżungli. Czeka cię niesamowita wyprawa w głąb Amazonii w towarzystwie dowcipnego kapitana statku Franka Wolffa oraz nieustraszonej badaczki doktor Lily Houghton.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY:
• To dżungla: tworząc Wyprawę do dżungli
• Dwayne i Emily: bez wątpienia zabawni
• Kreowanie Amazonii
• Skiperem jest się na zawsze
• Sceny usunięte
• Wpadki z planu

Mistrz - zwiastun Blu-ray, DVD i VOD

"Mistrz" na Blu-ray, DVD i VOD:
- empik

Reminiscencja - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

"Reminiscencja" na Blu-ray i DVD!

Kinowy debiut reżyserki serialu Westworld - Lisy Joy. Nick Bannister (Hugh Jackman), samotny weteran mieszkający w Miami, oferuje klientom możliwość ponownego przeżycia każdego wspomnienia, jakiego tylko zapragną. Jego życie zmienia się, gdy poznaje Mae.
W rolach głównych: Hugh Jackman, Rebecca Ferguson, Thandie Newton, Cliff Curtis, Marina de Tavira.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY:
• Wyrusz w podróż - komentarze Hugh Jackmana, Thandiwe Newton i innych - wkrocz w świat Nicka Bannistera i dowiedz się jak razem ze wspólniczką Watts prowadzi swoich klientów poprzez ich wspomnienia
• Kulisy filmu
• Tworzenie wspomnienia – czym jest Reminiscencja? Reżyser Lisa Joy opowiada o procesie powstawania filmu, tworzeniu Hologauze – specjalnego tiulu do projekcji 3D, o korzyściach płynących z praktycznego nagrywania oraz o roli muzyki w kinie i we wspomnieniach
• Teledysk do piosenki „Save My Love”, stworzonej na potrzeby filmu
• Welcome To Westworld – Zwiastun serialu HBO “Westworld

DODATEK SPECJALNY W WYDANIU DVD:
• Tworzenie Wspomnienia – Czym jest Reminiscencja? Reżyser Lisa Joy opowiada o procesie powstawania filmu, tworzeniu Hologauze – specjalnego tiulu do projekcji 3D, o korzyściach płynących z praktycznego nagrywania oraz o roli muzyki w kinie i we wspomnieniach.

Mroczne materie, sezon 2 - oficjalny zwiastun DVD

"Mroczne materie, sezon 2" na DVD!

Widowiskowa adaptacja nagradzanej trylogii Philipa Pullmana. Drugi sezon rozpoczyna Lord Asriel, który zdecydował się otworzyć most do nowego świata, by udać się tam wraz z Lyrą, rozpaczającą po śmierci przyjaciela. Na miejscu dziewczyna poznaje Willa, chłopca pochodzącego z naszego świata, który również stara się w tej nieznanej rzeczywistości zapomnieć o swojej przeszłości.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:


• Kulisy serialu


• Niesamowite efekty specjalne


• Zderzenie światów - Dafne Keen i Amir Wilson omawiają różnice między światami Lyry i Willa


• Odkrywanie Cittàgazze - jak powstało miasto


• Aktorzy opowiadają o swoich postaciach


• i wiele innych

Co w duszy gra - oficjalny zwiastun DVD

"Co w duszy gra" na DVD od 14 lipca!

CO W DUSZY GRA studia Pixar to przezabawny, wzruszający film, w którym na czele

Bing, sezon 4 - oficjalny zwiastun VOD

„Bing" sezon 4” na VOD:
- VOD.PL
- ORANGE VOD

Cormoran Strike: Zabójcza biel - oficjalny zwiastun DVD

"Cormoran Strike: Zabójcza biel" na DVD od 14 lipca!

Porywający serial HBO® Cormoran Strike powraca. Zabójcza biel została nakręcona na podstawie czwartej części bestsellerowej serii powieści J.K. Rowling, którą pisarka tworzy pod pseudonimem Robert Galbraith. Rowling jest również scenarzystką i producentką wykonawczą serialu. W Cormoran Strike: Zabójcza biel prywatny detektyw Cormoran Strike (Tom Burke) i jego partnerka Robin Ellacott (Holliday Grainger) ścigają się z czasem, szukając związku między dwiema zawiłymi sprawami. W czterech pełnych napięcia odcinkach ich życie osobiste ogarnia chaos, a śledztwo staje się śmiertelnie niebezpieczne.
W rolach głównych: Tom Burke, Holliday Grainer

To wiem na pewno - oficjalny zwiastun DVD

"To wiem na pewno" już na DVD!

Sześcioodcinkowa historia, oparta na powieści Wally’ego Lamba, w pełni wydobywająca talent aktorski Marka Ruffalo. Aktor, w sposób genialny, wciela się w podwójną rolę braci bliźniaków, Dominicka i Thomasa, mieszkających w miasteczku Three Rivers w Connecticut. Historia przedstawiona jest z punktu widzenia Dominica i pokazuje problemy jego schizofrenicznego brata, który odsiaduje wyrok w więzieniu.

Judasz i czarny Mesjasz - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

"Judasz i czarny Mesjasz" na Blu-ray i DVD!

William O’Neal, złodziej, staje się informatorem FBI. Przenika do oddziału Czarnych Panter w Illinois, aby śledzić ich charyzmatycznego przywódcę Freda Hamptona, który coraz śmielszymi poglądami politycznymi zwrócił na siebie uwagę współpracowników J. Edgara Hoovera. Gdy O’Neal manipuluje zarówno swoimi towarzyszami, jak i opiekunem, w jego duszy toczy się walka. Czy przejdzie na stroną dobra - czy też będzie wykonywał rozkazy, by za wszelką cenę poskromić Hamptona?

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY i DVD:
• Postać Freda Hamptona charyzmatycznego lidera Czarnych Panter, walczącego o prawa obywatelskie w latach 60.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD, Blu-Ray 3D, Blu-ray i DVD

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" na 4K Ultra HD Blu-ray, Blue-Ray 3D, Blu-ray i DVD!

Zack Snyder, reżyser - wizjoner, stworzył Ligę Sprawiedliwości, na którą fani czekali 4 lata. Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować grupę superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Zadanie okazuje się jednak arcytrudne, ponieważ każdy z członków ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Czy Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg i Flash będą w stanie zjednoczyć siły, by uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami?

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU 4K UHD, BLU-RAY I DVD:
• Droga do Ligi Sprawiedliwości - refleksja reżysera nad swoją twórczością