strzałka do góry
Zwiastuny

Kroniki Times Square, Sezon 1 - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

Złodziejaszki - oficjalny zwiastun DVD

"Złodziejaszki" na DVD od 16 października!
Kliknij i kup teraz ▶ http://bit.ly/Zlodziejaszki_empik

Nagrodzony Złotą Palmą na Festiwalu w Cannes oraz nominowany do Oscara® film "Złodziejaszki" to historia trzypokoleniowej ubogiej rodziny żyjącej na przedmieściach Tokio. Wszyscy utrzymują się z dorywczych zajęć i drobnych kradzieży. I choć ledwo wiążą koniec z końcem, to gdy pewnego dnia w ich życiu pojawia się bezdomna dziewczynka, bez wahania decydują się zapewnić jej dach nad głową. To początek wydarzeń, które odsłonią skrywane tajemnice z rodzinnej przeszłości.

W rolach głównych: Lily Franky, Sakura Ando, Mayu Matsuoka

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Zwiastun

Scooby-Doo! Powrót na Wyspę Zombie - oficjalny zwiastun DVD

"Scooby-Doo! Powrót na Wyspę Zombie" na DVD od 25 września!
Kliknij i kup teraz ▶ http://bit.ly/Scooby_Empik

Nowy pełnometrażowy film pełen zagadkowych przygód Scooby-Doo! Tym razem Scooby-Doo i Brygada Detektywów wygrywa wakacje „all inclusive” i wyrusza w podróż życia. Ich celem okazuje się Wyspa Zombie. Zaraz po przybyciu zdają sobie sprawę, że miejsce wygląda dziwnie znajomo i przypomina wyspę, gdzie rozwiązywali tajemnicę nieumarłych…

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Duchy starożytnych astronautów cz.1 i cz.2
- Noc żywej mumii

Kapitan Marvel - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD (polskie napisy)

"Kapitan Marvel" na Blu-ray i DVD od 24 lipca!

Bądź świadkiem narodzin Superbohaterki! Kapitan Marvel z Marvel Studios zabierze cię na spektakularną przygodę w lata 90. minionego wieku. Kiedy galaktyczna wojna dociera na Ziemię, Carol Danver (Brie Larson) poznaje młodego agenta Nicka Fury (Samuel L. Jackson) i trafia w sam środek bitewnych zawirowań, które sprawiają, że staje się jedną z Avengersów!

W rolach głównych: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Jude Law, Annette Bening

Materiały dodatkowe w wydaniu Blu-ray:
- Reportaże: Narodziny superbohaterki, Najpotężniejsza superbohaterka, Historia Nicka Fury'ego, Drużyna marzeń, Scrullowie i Kree, Kociokwik
- Sceny niewykorzystane
- Gagi
- Komentarz audio

Córka Trenera - oficjalny zwiastun DVD

OPIS YOUTUBE:
"Córka Trenera" na DVD od 3 lipca!
Kliknij i kup teraz ▶ http://bit.ly/CorkaTrenera

Upalne lato. Maciej Kornet podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią. Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor, dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.

W rolach głównych: Jacek Braciak, Agata Buzek, Piotr Żurawski, Karolina Bruchnicka, Bartłomiej Kowalski

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Córka Trenera - Oficjalny klip
- Making of

Nina - oficjalny zwiastun DVD

"Nina” na DVD od 3 lipca!
Kliknij i kup teraz ▶ http://bit.ly/Nina_empik

Nina, trzydziestostoparoletnia nauczycielka, która nie może mieć dzieci, szuka surogatki. Wydaje się, że razem z mężem Wojtkiem, znaleźli idealną kandydatkę. Magda, pozornie szczęśliwa dwudziestopięciolatka, bawi się życiem, nie ma zobowiązań. Nina zakochuje się w kobiecie, która mogłaby urodzić jej dziecko. "Nina" to historia nieoczekiwanej miłości, umiejętności wypełniania pustki, skomplikowanych wyborów. To opowieść o gwałtownym uczuciu, w którym tradycyjne podziały nie istnieją.

W rolach głównych: Julia Kijowska, Eliza Rycembel, Andrzej Konopka

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Zwiastun
- Teledysk z pokazu w Warszawie
- Wywiady
- Making of
- Po pokazie filmu „Nina”
- Aktorzy i twórcy o filmie

Glass - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

"Glass" już na DVD!

Glass to thriller, w którym M.Night Shyamalan łączy wątki filmów Niezniszczalny i Split. David Dunn tropi Bestię, superwcielenie Kevina Wendella Crumba. Tymczasem Elijah Price, znany jako pan Glas okazuje się być mrocznym manipulatorem, wykorzystującym istotne dla obu mężczyzn tajemnice.

W rolach głównych: James McAvoy, Bruce Willis, Samuel L. Jackson, Sarah Paulson, Anya Taylor-Joy, Spencer Treat Clark

Zlot absolwentów 1.0 - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

Nowy film Tilla Schweigera. W 25 lat po maturze, trzech przyjaciół, Nils, Thomas i Andreas, zostaje zaproszonych na zlot absolwentów. Żaden z nich nie radzi sobie z wiekiem i ma problemy w życiu osobistym. Po weekendzie pełnym niezręcznych przypadków, hucznej zabawy i komicznych, wstydliwych momentów zdają sobie sprawę, że wiek to tylko metryka! W rolach głównych: Til Schweiger, Samuel Finzi, Milan Peschel

Castle Rock, Sezon 1 - oficjalny spot DVD

"Castle Rock", Sezon 1 na DVD od 19 czerwca!
Kliknij i kup teraz ▶ http://bit.ly/CastleRock_empik

Psychologiczny serial grozy w gwiazdorskiej obsadzie, wyprodukowany przez J.J. Abramsa i Stephena Kinga! Monumentalna saga o walce mroku ze światłem, rozgrywająca się w fikcyjnym miasteczku Castle Rock w stanie Maine. W wyjątkowy sposób scala ona tematy i miejsca z najbardziej znanych, lubianych i przerażających opowieści Stephena Kinga.

W rolach głównych: André Holland, Melanie Lynskey, Bill Skarsgård, Jane Levy, Sissy Spacek

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Castle Rock: Krew na papierze – przekonaj się, jak fascynujące techniki pisarskie Stephena Kinga wpływają na świat Castle Rock
- Mechanizm horroru – zobacz, jak scenarzyści Castle Rock łączą różne style Stephena Kinga
- Omówienie odcinków

Ralph Demolka w Internecie - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD (polski dubbing)

"Ralph Demolka w Internecie" na Blu-ray i DVD od 22 maja!Walt Disney Animation Studios przedstawia przezabawną przygodę "Ralph Demolka w Internecie". Ralph i jego równie osobliwa koleżanka Wandelopa von Cuks ryzykują wszystko, przemierzając Internet w poszukiwaniu części zamiennej niezbędnej, by ocalić grę dziewczyny. Kiedy Wandelopę zaczyna pociągać nowy, ekscytujący świat, Ralph zdaje sobie sprawę, że może stracić jedyną przyjaciółkę.Materiały dodatkowe w wydaniu Blu-ray:

- Demolka w Internecie

- W poszukiwaniu Easter Eggs

- Muzyka z filmu "Ralph Demolka w Internecie"

- Buzzztubowe koty

- Sceny niewykorzystane

- Teledyski

LEGO® Przygoda 2 - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

"LEGO® Przygoda 2" na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 27 maja!Kontynuacja hitu kinowego „LEGO®: Przygoda”! Minęło 5 lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego zagrożenia: kosmiczni najeźdźcy LEGO DUPLO® niszczą wszystko tak szybko, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem! Aby ich pokonać, Emmet, Lucy, i Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych światów…Materiały dodatkowe w wydaniach Blu-ray:

- Wszystko o klockach: konstruowanie filmu LEGO® Przygoda 2, sceny niewykorzystane, teledyski i wiele więcej!Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:

- Wszystko o klockach: konstruowanie filmu LEGO® Przygoda 2