strzałka do góry
Zwiastuny

15:17 do Paryża - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD (polskie napisy)

Scooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszaki - oficjalny zwiastun DVD (polski dubbing)

"Scooby-Doo i Batman: Odważniaki i straszaki" na DVD od 14 marca!
KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/ScoobyDoo_Empik

Odważni, nieustraszeni i… wiecznie głodni!

Gdy Scooby-Doo i reszta ekipy natrafiają na zbyt niebezpiecznych zbirów, by sami mogli sobie z nimi poradzić, na ratunek spieszy im Mroczny Rycerz! Jednak w obliczu nierozwiązanej sprawy z przeszłości to Batman będzie musiał poprosić Brygadę Detektywów o pomoc. Czy dzięki współpracy rozwikłają zagadkę i udaremnią plany najbardziej nikczemnych czarnych charakterów, jakich widział świat? Spakuj pas Batmana oraz chrupki dla Scooby’ego i wyrusz w zwariowaną, ekscytującą pogoń za przestępcami!

Materiały dodatkowe:
Klasyczne krótkometrażówki:
- Nowe dreszczowce Scooby-Doo
- Tajemniczy wynalazek

Kacperiada - oficjalny zwiastun DVD

Animowany serial inspirowany bestsellerowymi książkami Grzegorza Kasdepke. „Kacperiada” to współczesna komedia familijna pełna zwariowanego humoru. Każdy odcinek w ciepły i zabawny sposób porusza ważne tematy, zostawiając widza z pozytywnym przekazem. Bohaterowie Kacper i Ada wspólnie poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości, lojalności; uczą się, jak radzić sobie z emocjami i próbują zrozumieć dziwny, a zarazem fascynujący świat dorosłych.

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Materiał zza kulis, czyli wywiady z twórcami serii oraz obsadą dubbingu
- Ucz się j. angielskiego z Kacprem i Adą – obejrzyj 4 odcinki z angielskim dubbingiem!

Arcyoszust - oficjalny zwiastun DVD

"Arcyoszust" już na DVD!
KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/HBO_empik

Dwukrotny laureat Oscara® Robert De Niro i trzykrotnie nominowana do Oscara® Michelle Pfeiffer wcielają się w role Berniego Madoffa i jego żony, Ruth, w dramacie HBO® analizującym wydarzenia, które doprowadziły do upadku finansisty z Wall Street w grudniu 2008 roku, po tym jak zdefraudował 65 miliardów dolarów należących do inwestorów w ramach najgłośniejszego przypadku piramidy finansowej w dziejach Stanów Zjednoczonych.
Wyreżyserowany przez nagrodzonego Oscarem® Barry’ego Levinsona "Arcyoszust" barwnie przedstawia zuchwałe działania Madoffa, które ostatecznie położyły kres jego karierze, a jednocześnie postawiły jego żonę i dwóch synów w centrum uwagi bezlitosnych mediów, prowadząc do tragedii.

Materiały dodatkowe:
- Pogłębione wywiady z gwiazdami Robertem De Niro i Michelle Pfeiffer oraz reżyserem Barrym Levinsonem i Dianą B. Henriques, autorką książki, na podstawie której powstał film

Masza i Niedźwiedź, Część 8: Niespodzianka! - oficjalny zwiastun DVD

"Masza i Niedźwiedź, Część 8: Niespodzianka!" już na DVD!
KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/Masza_DVD

Nowa część przygód Maszy i Niedźwiedzia – bestsellerowej serii dla najmłodszych. Pomóż Maszy odkryć, kim są jej prawdziwi przyjaciele i zobacz, czy wraz z Niedźwiedziem uda jej się zapaść w sen zimowy. Sprawdź, czy bohaterowie poradzą sobie z technologicznym wyzwaniem: robotami, oraz jak Masza zareaguje na… wizytę kosmitów!

„LEGO® Friends”, Część 7

"LEGO® Friends", Część 7 na DVD od 6 grudnia!
KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/LEGO_FriendsEmpik

3 nowe przygody przyjaciółek z Heartlake City! Dołącz do Olivii, Mii, Andrei, Emmy i Stephanie i przekonaj się, że nie ma większej siły niż siła przyjaźni! Zobacz, jak Emma radzi sobie jako reporterka, dowiedz się, czy Mia pomimo kontuzji ukończy wyścig snowboardowy oraz przekonaj się, czy Olivia zrozumie, że wygrana za wszelka cenę nie jest najważniejsza i to przyjaźń jest najcenniejszą z nagród.

Dunkierka - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD

"Dunkierka" na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD od 18 grudnia!
KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/Dunkierka_empik

Christopher Nolan, twórca obrazów takich jak Interstellar, Incepcja oraz trylogii Mroczny Rycerz, przedstawia nowe epickie dzieło. Film otwiera scena, w której wroga armia otacza setki tysięcy Brytyjczyków i aliantów. Oddziały uwięzione na plaży, między morzem a siłami przeciwnika, muszą stawić czoła niemożliwemu. Akcja filmu rozgrywa się na lądzie, na morzu i w powietrzu. Myśliwce RAF-u toczą podniebny bój z wrogiem, starając się ochronić bezbronnych ludzi na ziemi. W tym czasie setki niewielkich łodzi wyruszają w desperacką misję ratunkową.

Materiały dodatkowe w wydaniach Blu-ray:
- Proces twórczy: Badanie cudu, Tryptyk, Podkręcanie napięcia, Poszerzanie kadru, Migawki
- Ziemia: Armia na plaży, W mundurze, Odbudowa falochronu
- Woda: Flota, Zatopienie statku szpitalnego, Bohaterski statek, Małe statki, Zatapianie niszczycieli
- Powietrze: Flota powietrzna, W przestworzach, Na krawędzi

Gra o tron, Sezon 7 - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

"Gra o tron", Sezon 7 na Blu-ray i DVD już od 11 grudnia!
KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/graotron_empik

Najpopularniejszy i najbardziej utytułowany serial w historii HBO®! W krainie Westeros królowie i królowe, rycerze i renegaci, kłamcy, a także ci o szlachetnym sercu toczą nieustającą walkę o władzę nad siedmioma królestwami. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Bohaterowie są gotowi na bezwzględną rozgrywkę. Nikt nie jest bezpieczny, szczególnie gdy na horyzoncie pojawia się nowe i przerażające zagrożenie.

Materiały dodatkowe w wydaniach Blu-ray i DVD:
- Przewodnik po odcinkach
- Historia i folklor
- Od wyobraźni do rzeczywistości: Z wizytą w dziale artystycznym
- Ogień i stal: Tworzenie inwazji na Westeros
- Komentarze audio
- W prezencie dodatkowa płyta bonusowa (43 min. z polskimi napisami) z animowaną historią Siedmiu Królestw

Teoria wielkiego podrywu, Sezon 10 - oficjalny zwiastun DVD

The Big Bang Theory Season 10 Finale Ending!

Sheldon proposes to Amy!

Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks - oficjalny zwiastun DVD

Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks" na DVD!

KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/HBO_empik„Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks” to porywająca adaptacja bestsellerowej książki Rebecki Skloot pod tym samym tytułem, z Oprah Winfrey i Rose Byrne w rolach głównych. Córka Henrietty Lacks, Deborah (Winfrey), z pomocą dziennikarki Rebecki Skloot (Byrne) próbuje odkryć prawdę na temat matki, której nigdy nie poznała i zrozumieć, w jaki sposób badania nad komórkami rakowymi pobranymi od Henrietty bez jej zgody w 1951 roku doprowadziły do bezprecedensowego przełomu w medycynie, odmieniając życie niezliczonych osób.Materiały dodatkowe:

- Oprah Winfrey, Rose Byrne i reżyser oraz scenarzysta George C. Wolfe rozmawiają z członkami rodziny Lacksów o dziedzictwie Henrietty

Ponad wszystko - oficjalny zwiastun DVD

"Ponad wszystko" na DVD od 22 listopada!
KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/PonadWszystko_empik

Wzruszająca historia miłosna na podstawie bestsellerowej powieści Nicoli Yoon (1. miejsce na liście „New York Timesa”). Maddy to bystra, ciekawa świata osiemnastolatka, obdarzona bujną wyobraźnią, która wskutek rzadkiej choroby nie może opuszczać swojego domu. Jednak gdy poznaje Olliego – uroczego chłopaka z sąsiedztwa, budzi się w niej pragnienie porzucenia bezpiecznej kryjówki i poświecenia wszystkiego dla miłości. Poznaj historię, która wzruszy Cię do łez!

Materiały dodatkowe:
- sceny niewykorzystane