strzałka do góry
Zwiastuny

Liga Sprawiedliwości - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

Wiedźmy - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

"Wiedźmy" na Blu-ray i DVD!

Wiedźmy to ekranizacja klasycznej powieści dla dzieci pióra Roalda Dahla. Po śmierci rodziców mały chłopiec trafia pod opiekę kochającej babci, która za młodu przeżyła przerażające spotkanie z wiedźmami. Kiedy kobieta uświadamia sobie, że czarownice wróciły, ucieka wraz z chłopcem na południe. Niestety, trafia prosto do gniazda wiedźm, którym przewodzi Najwyższa Czarownica. Największym pragnieniem wiedźmy jest przemiana wszystkich dzieci w myszy.

Dodatki specjalne na Blu-ray:
• Making of
• Roald Dahl: historia Wiedźm
• Wiedźmy: Magiczna Mikstura
• Gagi z planu
• Sceny niewykorzystane

Dodatki specjalne na DVD:
• Sceny niewykorzystane

Psy i koty 3: Łapa w łapę - oficjalny zwiastun DVD

"Psy i koty 3: Łapa w łapę"na DVD!

Mija 10 lat od stworzenia zaawansowanego międzygatunkowego systemu ochrony opracowanego i monitorowanego zarówno przez koty, jak i psy. Jego celem jest utrzymanie pokoju w razie jakichkolwiek sporów. Ale pewien złoczyńca, spec od techniki, włamuje się do sieci bezprzewodowych i przejmuje kontrole nad częstotliwościami słyszanymi tylko przez koty i psy. Doprowadza to do konfliktu.
Globalna kocio-psia wojna ZNOWU WYBUCHA. Zespół początkujących i niedoświadczonych agentów będzie musiał zawierzyć starym dobrym zwierzęcym instynktom, aby przywrócić powszechny ład i harmonie miedzy psami a kotami.

Zew Krwi - oficjalny zwiastun DVD

"Zew krwi" na DVD od 19 maja!

Zrealizowany na podstawie klasycznej powieści Jacka Londona „Zew krwi” opowiada porywającą historię Bucka, psa o wielkim sercu, którego świat staje na głowie, gdy wprost z sielskiego domu w Kalifornii trafia na śnieżne pustynie Alaski podczas gorączki złota lat 90. XIX wieku. Jako nowicjusz w drużynie psich zaprzęgów – a później jej przywódca – Buck przeżywa przygodę życia, a ostatecznie odnajduje swoje prawdziwe miejsce w świecie i staje się panem swego losu. W rolach głównych wystąpili: Harrison Ford, Dan Stevens, Omar Sy, Karen Gillan, Bradley Whitford i Colin Woodell. Film wyreżyserował Chris Sanders („Jak wytresować smoka”) na podstawie scenariusza Michaela Greena („Morderstwo w Orient Expressie”). „Zew krwi” łączy zdjęcia z udziałem aktorów i animacje przy wykorzystaniu najnowszych zdobyczy technik efektów specjalnych, dzięki którym zwierzęta generowane komputerowo wyglądają jak żywe i wyrażają złożone stany emocjonalne, w niczym nie ustępując postaciom ludzkim.

Scooby-Doo! I legenda miecza - oficjalny zwiastun DVD (polski dubbing)

"Scooby-Doo! I legenda miecza" na DVD!

Przenieś się do legendarnych czasów króla Artura, czarodziejów, rycerzy, smoków i… Scooby-Doo! Czarownica próbuje przejąć władzę w Camelocie. Król Artur, żeby zachować tron, potrzebuje pomocy naszych ulubionych detektywów, ale czy ich odważne starania nie pogorszą przypadkiem sprawy? Ten nowy film to istna beczka śmiechu, a Scooby-Doo i Kudłaty aż się palą, żeby do niej wskoczyć!

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
• Trzy dodatkowe krótkometrażowe kreskówki

Wonder Woman - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-Ray 3D, Blu-ray i DVD

"Wonder Woman" na 4K Ultra HD Blu-ray, Blue-Ray 3D, Blu-ray i DVD!

Wonder Woman przenosi się w czasie do lat 80. XX wieku i stawia czoło dwojgu zupełnie nowym przeciwnikom: Maxowi Lordowi i The Cheetah. Diana Prince nie może sobie poradzić po utracie ukochanego. Stroni od innych ludzi i życia towarzyskiego. By oderwać się od żałoby, skupia się na zwalczaniu przestępczości w Waszyngtonie. Podczas udaremnienia napadu na jubilera w centrum handlowym zostaje odkryty nielegalny handel starożytnymi antykami. Jednym z nich jest pewien artefakt, który pozwala swojemu posiadaczowi na spełnienie jednego życzenia… „Wonder Woman 1984” to najnowsza superprodukcja ze świata DC Extended Universe, którego głównymi postaciami są superbohaterowie z komiksowego uniwersum DC Comics. Obraz, podobnie jak „Wonder Woman” z 2017 roku, wyreżyserowała Patty Jenkins, a tytułową rolę po raz kolejny zagrała Gal Gadot („Szybcy i wściekli 7”). Obok niej w filmie wystąpili nominowany do Nagrody Emmy Chris Pine („Star Trek”), nominowana do Oscara® Kristen Wiig („Druhny”), gwiazda serialu „Mandalorian” Pedro Pascal, zdobywczyni Złotego Globu Robin Wright (serial „House of Cards”) oraz Connie Nielsen („Gladiator”).


DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY:
• Analiza scen
• Materiały zza kulis
• Gal i Kirsten - przyjaźń i zabawa
DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
• Analiza scen

Jojo Rabbit - oficjalny zwiastun DVD

"Jojo Rabbit" na DVD od 14 kwietnia!

W "Jojo Rabbit" reżyser Taika Waititi w „nowatorski i niekonwencjonalny sposób opowiada współczesnemu pokoleniu przerażającą historię drugiej wojny światowej”. Film przedstawia losy samotnego niemieckiego chłopca (Roman Griffin Davis), którego świat wywraca się do góry nogami, kiedy odkrywa, że jego matka (Scarlett Johansson) ukrywa na strychu młodą Żydówkę (Thomasin McKenzie). Mając u boku szalonego wyimaginowanego przyjaciela - Adolfa Hitlera (Taika Waititi) Jojo musi zrewidować swój ślepy nacjonalizm. Przekonuje się, że miłość może pokonać nienawiść. To wszystko w oryginalnym i wyjątkowym filmie (The Times).

Nowi Mutanci - oficjalny zwiastun DVD

"Nowi Mutanci" na DVD od 13 stycznia!
Kup teraz ▶ https://bit.ly/NowiMutanciEmpik

W tym pełnym akcji filmie pięcioro młodych ludzi o wyjątkowych mocach zostaje zmuszonych do terapii w tajnym ośrodku – rzekomo w celu ochrony przed zagrożeniem, jakie niosą ich nowe zdolności. Szybko jednak okazuje się, że ich odosobnienie jest elementem starcia pomiędzy siłami dobra i zła! Na podstawie serii komiksów Marvela.

W rolach głównych: Anya Taylor-Joy, Maisie Williams i Charlie Heaton

Mulan - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

"Mulan" na Blu-ray i DVD od 27 stycznia!
Kup teraz ▶ https://bit.ly/Mulan_Empik

Lojalność, odwaga i prawda. Disney przedstawia historię Mulan, nieustraszonej, młodej kobiety, która ryzykuje wszystko w imię miłości do rodziny i swojego kraju, i staje się największą wojowniczką, jaką kiedykolwiek znały Chiny.

W rolach głównych: Yifei Liu, Donnie Yen, Jason Scott Lee

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BD:
• Klasyka w nowym wydaniu
• Zupełnie inna Mulan
• Oblicze zła
• "Lustro" i muzyka w filmie
• Mulan z animacji
• Sceny niewykorzystane
• Teledyski: Reflection, Loyal, Brave, True

Małe szczęścia - oficjalny zwiastun DVD i VOD

Małe Szczęścia” na DVD i VOD od 13 stycznia!
Kup teraz ▶ https://bit.ly/MałeSzczęściaEmpik

Mowa Ptaków - oficjalny zwiastun DVD

Mowa Ptaków” na DVD!

Kup teraz ▶https://bit.ly/MowaPtakówempik


Bohaterami „Mowy ptaków”są ludzie funkcjonujący na marginesie społeczeństwa- nauczyciel historii, którego poglądy odstają od dominującej narracji, bezrobotny polonista, sprzątaczka, kwiaciarka, kompozytor cierpiący na trąd i licealistka przygotowująca swój pierwszy film. Muszą oni poradzić sobie w świecie, w którym bezmyślność i podążanie za tłumem stają się dominującą postawą. Film jest niezwykłą opowieścią o wykluczeniu i alienacji we współczesnej Polsce i szukaniu swojego miejsca w świecie, w którym każdą odmienność próbuje się zepchnąć w niebyt. Zrealizowany na podstawie scenariusza Andrzeja Żuławskiego ekranowy dialog pomiędzy ojcem i synem, nie pozwoli o sobie zapomnieć przez długie miesiące.


W rolach głównych występują: Sebastian Fabijański, Andrzej Chyra, Borys Szyc, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Daniel Olbrychski