strzałka do góry
Zwiastuny

LEGO Ninjago: Noc duchów. Wydanie specjalne - oficjalny zwiastun DVD

Star Wars: Rebelianci, sezon 2 - oficjalny zwiastun (polskie napisy)

Star Wars: Rebelianci, sezon 2 na DVD już od 5 października!

Podczas gdy Ezra dalej szkoli się na rycerza Jedi pod opieką Kanana, załoga Ducha dołącza do sekretnej komórki rebeliantów i byłych żołnierzy walczących w Wojnach Klonów, aby wspólnymi siłami przywrócić pokój i wolność w galaktyce. Jednak ciemna strona mocy wciąż ma zdecydowaną przewagę, a Darth Vader wysyła nowych Inkwizytorów, by przygotować grunt pod kulminacyjną rozgrywkę.

MATERIAŁY DODATKOWE:

- Płyta pierwsza: Za kulisami odcinków: Oblężenie Lothal; Zaginieni dowódcy; Szczątki Starej Republiki; Dwóch zawsze ich jest; Bracia ze Złamanego Rogu.
- Płyta druga: Skrzydła Mistrzów; Więzy krwi, Atak znienacka, Przyszłość Mocy, Dziedzictwo, Księżniczka na Lothal.
- Płyta trzecia: Za kulisami odcinków: Obrońcy Concord Dawn, Proroctwo Lasatów, Wezwanie, Powrót do domu, Ludzie honoru, Zasłona mroku.
- Płyta czwarta: Za kulisami odcinka: Zapomniany droid, Tajemnica bazy Choppera, Zmierzch padawana, oraz Łączenie galaktyk: Rebelianci - Sezon 2.

Wyluzuj, Scooby-Doo! - oficjalny zwiastun DVD

„Wyluzuj, Scooby-Doo!” już na DVD!

Zupełnie nowa seria ze Scooby-Doo! Aż 13 odcinków na 2 płytach DVD i mnóstwo nowych przygód! Koniec szkoły średniej to wydarzenie, które trzeba uczcić, więc Scooby-Doo, Kudłaty, Velma, Fred i Daphne wybierają się w ostatnią letnią podróż Wehikułem Tajemnic. Jednak okropne upiory, morskie potwory i inne przerażające stwory nie dadzą im spokoju nawet w wakacje!

LEGO Friends, Część 4 - oficjalny zwiastun DVD

„LEGO Friends, Część 4” na DVD już od 14 września!

Zupełnie nowe przygody przyjaciółek z Heartlake City. Dołącz do Olivii, Mii, Andrei, Emmy i Stephanie i przekonaj się, że nie ma większej siły niż siła przyjaźni! Zobacz, jak Stephanie rywalizuje z Tanią o stanowisko przewodniczącej rady uczniowskiej, sprawdź, ile zamieszania może wywołać niewinny sms i jak Mia radzi sobie jako instruktorka jazdy konnej. Odwiedź wesołe miasteczko i stadninę koni i wraz z dziewczynami przeżyj niezwykłe emocje!

Tom i Jerry : Powrót do krainy Oz - oficjalny zwiastun DVD

„Tom i Jerry : Powrót do krainy Oz” na DVD już od 14 września!

Nowy baśniowy film pełnometrażowy z Tomem i Jerrym! Tym razem kocio-mysi duet powraca do magicznej Krainy Oz, by przeżyć nową porcję bajkowych przygód. Kiedy w Krainie Oz pojawia się niegodziwy Król Gnomów, który pragnie przejąć panowanie nad Szmaragdowym Miastem, Tom i Jerry raz jeszcze łączą siły i wracają do Oz, by ocalić ukochaną krainę. Wzbij się w przestworza i wybierz się w pełną śmiechu i przygód podróż z Dorotką, Toto, Strachem na Wróble, Blaszanym Drwalem oraz Tchórzliwym Lwem!


MATERIAŁY DODATKOWE:
- Śpiewaj razem z nami – 4 teledyski
- Tom i Jerry wracają do krainy Oz w klasycznym stylu – pełnometrażowa wersja filmu ze sceną otwierajacą w sepii

Vinyl, Sezon 1 - oficjalny zwiastun DVD

Vinyl, Sezon 1 na DVD od 7 września!

Laureat Oscara® Martin Scorsese, Mick Jagger oraz Terence Winter prezentują serial VINYL, fascynującą opowieść o przesyconym seksem i narkotykami muzycznym świecie lat 70. To oszałamiająca podróż przez krajobraz amerykańskiej branży muzycznej u zarania ery punk rocka, disco i hip-hopu widziana oczami Richiego Finestry (Bobby Cannavale, laureat nagrody Emmy® za rolę w serialu ZAKAZANE IMPERIUM), nowojorskiego szefa podupadającej wytwórni płytowej.

Materiały dodatkowe:
• Tworząc Vinyl: Klimat lat 70. (Wersja wydłużona)
• Komentarz audio z udziałem Bobby’ego Cannavale, Olivii Wilde, Terence’a Wintera i innych
• Za kulisami odcinków

Midnight Special - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

„Midnight Special” na Blu-ray i DVD od 31 sierpnia!

Najnowszy film Jeffa Nicholsa, reżysera znakomitego „Uciekiniera”. Jedna z najwyżej ocenionych premier filmowych tego roku!
Gwiazdorska obsada: Michael Shannon, Joel Edgerton, Kirsten Dunst, Adam Driver i Sam Shepard

Syn Roy’a posiada tajemnicze moce, które stają się obiektem zainteresowania religijnych fanatyków. Zaniepokojony ojciec ucieka z dzieckiem. Pościg za zbiegami szybko przeradza się w ogólnokrajową obławę, w którą włączają się agenci rządowi wysokiej rangi. Roy zaryzykuje wszystko, aby pomóc Altonowi w odkryciu jego prawdziwego przeznaczenia…

MATERIAŁY DODATKOWE:
- Przyjrzyj się lepiej pięciorgu kluczowych bohaterów w materiale Pochodzenie: Roy, Sarah, Lucas, Sevier i Alton – Kim są i ile wiedzą? Zrozum lepiej, jakimi przesłankami kierują się w swoich działaniach.
- Niewidzialny świat – Jeff Nichols opowiada o wyjątkowym, niewidzialnym świecie egzystującym obok naszego, wyjaśnia, dlaczego tylko Alton go widzi i co istnienie tego innego wymiaru oznacza dla nas.

The Knick, Sezon 2 - oficjalny zwiastun DVD

The Knick, Sezon 2 na DVD od 7 września!

Drugi sezon nagrodzonego Emmy® serialu wyreżyserowanego przez zdobywcę Oscara® Stevena Soderbergha z nominowanym do Oscara® Clive’em Owenem w roli głównej.
John Thackery, genialny, lecz uzależniony od narkotyków nowojorski chirurg z początków XX wieku nie waha się przed stosowaniem pionierskich i często wątpliwych moralnie rozwiązań na sali operacyjnej. Gdy sam trafia do ośrodka odwykowego, jego nieobecność, brak zamożnych pacjentów oraz nadużycia finansowe zmuszają zarząd szpitala Knickerbocker do przeniesienia placówki w inne miejsce. Algernon Edwards (André Holland) zaciekle walczy o to, aby zająć miejsce Thackery’ego, tymczasem pozostali lekarze, pielęgniarki i inni bohaterowie zmagają się z własnymi prywatnymi i zawodowymi wyzwaniami.

Materiały dodatkowe:
- NA SALI OPERACYJNEJ Poznaj przełomowe procedury medyczne wykorzystywane w serialu
- W BUDOWIE Zwiedzanie planu filmowego ze scenografem Howardem Cummingsem
- ZA DRZWIAMI GARDEROBY Kostiumograf Ellen Mirojnick zdradza sekrety swojego fachu
- ZAPROSZENIE NA BAL Relacja z kręcenia sceny ekstrawaganckiego balu z odcinka siódmego
- Poza tym na płycie znalazły się RELACJE ZZA KULIS, „KNICKTOIDS i KOMENTARZ AUDIO AKTORÓW I EKIPY FILMOWEJ

Barbershop 3: Na ostro - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

"Barbershop 3: Na ostro” na DVD od 31 sierpnia!

Minęło ponad 10 lat od ostatniej wizyty w najpopularniejszym zakładzie fryzjerskim. Wciąż zastaniecie tam Calvina (Ice Cube) i jego lojalnych pracowników, ale przygotujcie się też na spore zmiany. Zdominowane niegdyś przez płeć męską sanktuarium stało się koedukacyjne. Przebojowy zespół fryzjerów bawi się w najlepsze, ale wkrótce zauważa, że lokalna społeczność od lat skupiająca się wokół zakładu też się zmieniła…

Dodatki specjalne na wydaniu DVD:
· Na ostro: obóz dla fryzjerów
· Sceny usunięte z Malcolmem D. Lee
· Gagi z planu

Księga dżungli - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD #1 (polski dubbing)

Księga dżungli na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 31 sierpnia!

„Księga dżungli” w reżyserii Jona Favreau to oparty na motywach ponadczasowych opowiadań R. Kiplinga film fabularny, powstały w wyniku inspiracji klasyczną animacją Disneya o tym samym tytule. Mowgli, chłopiec wychowany w dżungli przez watahę wilków, musi opuścić jedyny znany mu dom. Wyrusza w fascynującą podróż, w trakcie której odkryje prawdę o samym sobie.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU BLU-RAY:
- Księga dżungli w nowej odsłonie
- Jestem Mowgli
- Świątynia Louiego: krok po kroku
- Komentarz audio reżysera Jona Favreau

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości - oficjalny zwiastun Blu-ray Ultimate Edition

„BATMAN V SUPERMAN: ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI” na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 17 sierpnia!

Wydanie ULTIMATE EDITION zawierające film w wersji kinowej i rozszerzonej dostępne tylko na Blu-ray!
W wersji rozszerzonej 30 minut dodatkowego materiału filmowego!

W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU BLU-RAY:
- ZJEDNOCZENIE NAJLEPSZYCH: Rzut oka na przyszłość śmiałych, nowych filmowych bohaterów z uniwersum DC
- BOGOWIE I LUDZIE: SPOTKANIE GIGANTÓW: Sprawiedliwość miesza się z zemstą, gdy dwaj ikoniczni bohaterowie ścierają się na ekranie po raz pierwszy w historii
- WOJOWNICZKA, MIT, CUD: Poznaj korzenie, ewolucję i wpływ Wonder Woman z plemienia Amazonek na popkulturę
- PROJEKTUJĄC PRZYSPIESZENIE: NOWY BATMOBILE: Przygotuj się na ostrą jazdę najnowszym wozem Batmana.
I wiele więcej!