strzałka do góry
Zwiastuny

Mroczne materie, sezon 2 - oficjalny zwiastun DVD

Liga Sprawiedliwości: Mrok - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

Liga Sprawiedliwości: Mrok na DVD od 24 maja!

Gdy niewinni obywatele zaczynają popełniać zbrodnie w Metropolis i Gotham City, Liga Sprawiedliwości podejrzewa, że przyczyną tego jest… magia! Zaczyna się wyścig z czasem. Batman będzie musiał szukać pomocy u jedynego człowieka, który może się przeciwstawić nadnaturalnym mocom: Johna Constantine’a. Przygotuj się na spacer po ciemnej stronie sprawiedliwości w zupełnie nowym oryginalnym filmie ze świata DC Universe!

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD - ukryte powiązania

„Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie” na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD!

Lucasfilm przedstawia epicką przygodę: "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie". W czasach wielkiego galaktycznego konfliktu grupa bohaterów pod wodzą zbiegłej buntowniczki Jyn Erso oraz szpiega Rebelii Cassiana Andora, podejmuje się desperackiej misji, by wykraść plany Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium.

Dodatki specjalne w wydaniach Blu-ray 3D™ i Blu-ray™:
• Rewolucyjny pomysł
• Jyn: Rebeliantka
• Cassian: Szpieg
• K-2SO: Droid
• Baze i Chirrut: Strażnicy Oświeconych
• Bodhi i Saw: Pilot i buntownik
• Imperium
• Wizja nadziei: Łotr 1. Gwiezdne wojny: historie
• Księżniczka i gubernator
• Epilog: opowieść trwa

Ukryte piękno - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

Ukryte piękno” na Blu-ray™ i DVD od 24 maja!

Odnoszący sukcesy w branży reklamowej nowojorczyk Howard Inlet (Will Smith) przeżywa osobistą tragedię, na skutek której wycofuje się z życia. Jego przyjaciele obmyślają niekonwencjonalny plan, aby dotrzeć do niego, nim utraci wszystko. Ten skłaniający do refleksji dramat dowodzi, że nawet najdotkliwszej stracie mogą towarzyszyć chwile piękna.

Dodatki specjalne w wydaniach Blu-ray i DVD:
Współczesna przypowieść - Odkrywając to, co ukryte: członkowie obsady i ekipy ujawniają, jak film zainspirował ich do ujrzenia własnego życia w nowym świetle.

Vaiana: Skarb oceanu - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

Vaiana: Skarb oceanu" na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD

Walt Disney Animation Studios przedstawia film Vaiana: Skarb oceanu, opowieść o dzielnej nastolatce, która podejmuje się niebezpiecznej misji, aby ocalić rodzinną wyspę. Po drodze Vaiana poznaje potężnego niegdyś półboga imieniem Maui i razem wyruszają w pełną przezabawnych zdarzeń i niezwykłych przygód żeglugę przez ocean. To niesamowita dawka humoru i wzruszeń, która zachwyci całą rodzinę!

Dodatki na Blu-ray 3D i Blu-ray:
• Krótkometrażówka: Serce w rozterce • Maui mini-film: na ryby • Odgłosy wyspy • Rzeczy, których nie wiesz o... • Stylowa wyspa • Części... • Na drodze tej: tworzenie muzyki do filmu Vaiana • Piosenka niewykorzystana: Warrior face z komentarzem twórcy – Lin-Manuel Miranda • Poszukiwacze skarbów • Sceny niewykorzystane • Pół kroku stąd w wykonaniu Alessia Cara • Pół kroku stąd na całym świecie • Komentarz audio • Informacje

Dodatki na DVD:
• Krótkometrażówka: Serce w rozterce

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - oficjalny zwiastun 4K UHD, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

Odkryj nową erę świata czarodziejów sprzed czasów Harry'ego Pottera! Jest rok 1926. Tajemnicza moc sieje zniszczenie na ulicach Nowego Jorku, grożąc ujawnieniem społeczności czarodziejów. Do miasta przybywa magizoolog, Newt Scamander, z walizką pełną magicznych stworzeń. Gdy niczego niepodejrzewający nie-mag Jacob przypadkiem wypuszcza kilka zwierząt, bohaterowie łączą siły, by je złapać. Nie wiedzą, że ta misja doprowadzi ich do konfrontacji z ciemnymi mocami.

Sully - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD

„Sully” na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD!

Film w reżyserii Clinta Eastwooda. Dnia 15 stycznia 2009 roku kapitan Chesley „Sully” Sullenberger (Tom Hanks) i drugi pilot Jeff Skiles (Aaron Eckhart) rozpoczęli rutynowy lot, który szybko zamienił się w koszmar. Sully dokonał niemożliwego i posadził uszkodzoną maszynę na lodowatych wodach rzeki Hudson. Chociaż awaryjne lądowanie okrzyknięto cudem, w czasie śledztwa zostały ujawnione fakty, które mogły zniszczyć karierę Sully’ego.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIACH BLU-RAY:
- Sully Sullenberg Cudotwórca: O różnicy między katastrofą a wybawieniem, czyli ile zależy od charakteru człowieka za sterami;
- Sekunda po sekundzie: unikając katastrofy - Kapitan Sullenberger, drugi pilot Jeff Skiles oraz kontroler ruchu lotniczego Patrick Harten opowiadają o 208 sekundach, które wstrząsnęły pasażerami i załogą lotu numer 1549;
- Po szyję w wodzie - Reżyser Clint Eastwood oraz producenci Frank Marshall i Allyn Stewart ujawniają, w jaki sposób nakręcono przerażające wodowanie samolotu na rzece Hudson.

Blindspot: Mapa zbrodni - oficjalny zwiastun DVD

"Blindspot: Mapa zbrodni" na DVD!

Na Times Square zostaje znaleziona naga kobieta cierpiąca na amnezję, z ciałem pokrytym zagadkowymi tatuażami. Kim jest Jane Doe (Jaimie Alexander)? Kto ją tak naznaczył? I co ją łączy z agentem FBI Kurtem Wellerem (Sullivan Stapleton), którego imię znalazło się pośród tatuaży? W miarę jak Weller i jego zespół odszyfrowują tajemnicę, wkraczają w świat śmiertelnie niebezpiecznych intryg i konspiracji.

Wołyń - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

„Wołyń” na Blu-ray i DVD od 29 marca!

Film w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Lato 1943 roku. Zosia Głowacka (Michalina Łabacz), zakochana w ukraińskim chłopcu, dowiaduje się, że ojciec postanowił ją wydać za bogatego Polaka, wdowca z dwójką dzieci – Macieja Skibę (Arkadiusz Jakubik). Wkrótce na Wołyniu wybucha pożoga mordów i okrucieństwa. Sąsiad staje przeciw sąsiadowi. Pośród morza nienawiści Zosia próbuje ocalić siebie i swoje dzieci.

W wydaniach Blu-ray i DVD „Wołyń” nie zabraknie także wyjątkowych materiałów dodatkowych, m.in.:
- materiały z planu, wywiady i komentarze reżysera oraz obsady
- galeria zdjęć
- making of: bitwa
- zwiastun kinowy

Doktor Strange - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (napisy)

„Doktor Strange” na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 15 marca!W filmie Marvela „Doktor Strange” światowej sławy neurochirurg, poszukując uzdrowienia trafia do tajemniczego Kamar-Taj.

To pełne potężnej magii miejsce stanowi pierwsza linię frontu w walce z niewidzialnymi siłami ciemności, które pragną zniszczyć nasz świat.Materiały dodatkowe w wydaniach Blu-ray:

- Osobliwa transformacja

- Nietypowe towarzystwo

- Tkanka rzeczywistosci

- W czasie i przestrzeni

- Muzyczne czary

- Marvel: Faza 3 – zapowiedź

- Druzyna Thora: część 2

- Sceny rozszerzone i niewykorzystane

- Gagi

- Komentarz audio

Bociany - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polski dubbing)

„Bociany” na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 1 marca!

Skąd się biorą dzieci? Przynoszą je bociany… a w każdym razie kiedyś to robiły. Teraz zajmują się wyłącznie dostarczaniem paczek! Junior, jeden z najlepszych bocianich kurierów, pakuje się w niezłe kłopoty, gdy w jego łapy trafia „wyprodukowana” przez pomyłkę śliczna dziewczynka, którą trzeba dostarczyć rodzicom.
W polskiej wersji językowej wystąpili m.in. Grzegorz Kwiecień, Dominika Kluźniak, Joanna Brodzik, Paweł Wilczak, Jacek Lenartowicz, Adam Ferency, Cezary Żak i Krzysztof Kowalewski.

Materiały dodatkowe w wydaniach Blu-ray:
- Bociany: przewodnik po rodzicielstwie
- Zupełnie nowa, przezabawna krótkometrażówka z Gołębiem Toadym
- Mistrz: krótkometrażówka LEGO® Ninjago™
- Teledysk do przebojowej piosenki Jasona Derulo „Kiss the Sky”
- Sceny niewykorzystane w wersji kinowej i wiele więcej!

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Mistrz: krótkometrażówka LEGO® Ninjago™
- Teledysk do przebojowej piosenki Jasona Derulo „Kiss the Sky”