strzałka do góry
Zwiastuny

Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Kontra: Ostatnie Uderzenie - oficjalny zwiastun DVD

„Kontra: Ostatnie Uderzenie" na DVD od 13 maja!

Michael Stonebridge oraz Damien Scott nie mają sobie równych. Razem z kolegami z tajnej brytyjskiej jednostki antyterrorystycznej udają się na kolejną misję. Ich zadaniem jest odnalezienie zaginionego człowieka w Bangkoku. Szybko jednak okaże się, że nie będzie to łatwe. W sprawę wplątani są członkowie japońskiej Yakuzy, rosyjska mafia, przedstawiciele władz Korei Południowej oraz wielu innych groźnych przestępców. Finałowy sezon żywiołowego serialu, w którym nie brakuje trzymającej w napięci fabuły, porywających wyścigów oraz brawurowych scen akcji.

Dodatki specjalne
- Rekonesans planu zdjęciowego - zajrzyj za kulisy serialu Kontra: Ostatnie uderzenie
- Meldunki z procesu produkcji - Sullivan Stapleton i Philip Winchester opowiadają o kręceniu najbardziej ekscytujących i pamiętnych scen akcji z sezonu czwartego

Batkid - oficjalny zwiastun DVD

„Batkid" na DVD!

Najbardziej poprawiający nastrój film roku! Pete Hammond, DEADLINE.
Pięcioletni chłopiec, który pokonał białaczkę, miał tylko jedno małe życzenie: chciał zostać prawdziwym Batmanem. Jego historia na jeden dzień odmieniła San Francisco i przykuła uwagę całego narodu. Tysiące ochotników przybyły z bliska i z daleka, aby zmienić miasto w Gotham City, a media społecznościowe eksplodowały niezliczonymi słowami wsparcia dla malucha (włącznie z wiadomością od prezydenta Obamy). Powróć do dnia, w którym cały świat zmobilizował się, aby spełnić życzenie jednego małego superbohatera. „Batkid Begins” to wzruszający, podnoszący na duchu dokument, który wywoła uśmiech na twarzach całej twojej rodziny.

Mentalista, Sezon 6 - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

Mentalista”, Sezon 6 na DVD od 11 maja!

Uzbrojeni w listę siedmiu podejrzanych potwierdzoną przez samego sprawcę, Patrick Jane i zespół z Kalifornijskiego Biura Śledczego (CBI) są coraz bliżej pojmania nieuchwytnego seryjnego mordercy, a jednocześnie rozwiązują najbardziej zagadkowe przestępstwa na terenie Kalifornii. Czy John to przywódca sekty? Technik kryminalistyki gustujący w makabrze? Nadzwyczaj podejrzliwy agent Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego? A może jeden z czterech przedstawicieli organów ścigania, pośród których znalazł się sam dyrektor CBI? Tożsamość człowieka, który zamordował rodzinę Patricka Jane’a, zostaje ujawniona w dramatycznej kulminacyjnej scenie, ale to nie koniec całej historii! Kiedy CBI zostaje zamknięte, Jane, Lisbon i reszta ekipy łączą siły z FBI, aby rozwiązywać kolejne tajemnice… włącznie z brutalnymi atakami na byłych członków CBI. Sezon szósty to 22 trzymające w napięciu odcinki, w których obława trwa nieustannie!

DODATKI W WYDANIU DVD:
- Rozwiązanie zagadki – twórca serialu Bruno Heller opowiada o postaci Czerwonego Johna
- Sceny usunięte

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy na Blu-ray i DVD - oficjalny zwiastun Galapagos

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" na Blu-ray™ i DVD od 21 kwietnia!

Reżyser wizjoner J.J. Abrams prezentuje filmowe wydarzenie pokolenia! Kylo Ren i odrodzony z popiołów Imperium złowieszczy Najwyższy Porządek rosną w siłę, a Luke Skywalker przepadł bez wieści w chwili, gdy galaktyka potrzebuje go najbardziej. Rey, pustynna zbieraczka złomu, oraz Finn, dezerter z oddziału szturmowców, łączą siły z Hanem Solo i Chewbaccą w poszukiwaniu ostatniej nadziei na przywrócenie pokoju w galaktyce.
Odkryj, jak powstawały „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” dzięki fascynującym dokumentom oraz materiałom dodatkowym, przygotowanym dla wydania Blu-ray, które zabiorą fanów w niezapomnianą podróż za kulisy filmu. Sekrety produkcji zostaną ujawnione dzięki obszernym materiałom filmowym, nigdy wcześniej nie pokazywanym scenom niewykorzystanym oraz ekskluzywnym wywiadom z aktorami i twórcami.

Dodatki specjalne:
• Za kulisami Przebudzenia Mocy
• Przebudzenie scenariusza: ekipa czyta skrypt
• Ożywianie filmowych stworów
• Budowa BB-8
• Scenariusz walki: epicki pojedynek
• ILM: Magia efektów specjalnych w Przebudzeniu Mocy
• John Williams: wyzwania kompozytora
• Sceny niewykorzystane
• Moc zmian

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - poczuj moc na Blu-ray™ i DVD

„Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” na Blu-ray™ i DVD od 21 kwietnia!Reżyser wizjoner J.J. Abrams prezentuje filmowe wydarzenie pokolenia! Kylo Ren i odrodzony z popiołów Imperium złowieszczy Najwyższy Porządek rosną w siłę, a Luke Skywalker przepadł bez wieści w chwili, gdy galaktyka potrzebuje go najbardziej. Rey, pustynna zbieraczka złomu, oraz Finn, dezerter z oddziału szturmowców, łączą siły z Hanem Solo i Chewbaccą w poszukiwaniu ostatniej nadziei na przywrócenie pokoju w galaktyce.

Odkryj, jak powstawały „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” dzięki fascynującym dokumentom oraz materiałom dodatkowym, przygotowanym dla wydania Blu-ray, które zabiorą fanów w niezapomnianą podróż za kulisy filmu. Sekrety produkcji zostaną ujawnione dzięki obszernym materiałom filmowym, nigdy wcześniej nie pokazywanym scenom niewykorzystanym oraz ekskluzywnym wywiadom z aktorami i twórcami.Dodatki specjalne:

• Za kulisami Przebudzenia Mocy

• Przebudzenie scenariusza: ekipa czyta skrypt

• Ożywianie filmowych stworów

• Budowa BB-8

• Scenariusz walki: epicki pojedynek

• ILM: Magia efektów specjalnych w Przebudzeniu Mocy

• John Williams: wyzwania kompozytora

• Sceny niewykorzystane

• Moc zmian

Masza i Niedźwiedź - oficjalny zwiastun DVD

Kryzys to nasz pomysł - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

"Kryzys to nasz pomysł” na Blu-ray i DVD!

Mało popularny kandydat na prezydenta Boliwii zatrudnia do sztabu wyborczego ekipę amerykańskich specjalistów pod kierownictwem Jane „Calamity” Bodine (laureatka Oscara® Sandra Bullock). Błyskotliwa, choć neurotyczna pani strateg podejmuje karierę po okresie dobrowolnej emerytury i wkrótce na jej drodze staje odwieczny rywal, zatrudniony przez opozycję odpychający Pat Candy (laureat Oscara® Billy Bob Thornton). Kampania szybko zamienia się w osobistą potyczkę między dwojgiem konsultantów. Wszystkie chwyty są dozwolone, a liczy się tylko wygrana.
Film nagrodzonych Oscarem producentów "Operacji Argo".

DODATKI SPECJALNE NA BLU-RAY:
- Sandra Bullock: Rola jak żadna inna – o tym, jak aktorka przekonała reżysera Davida Gordona Greena do zastąpienia głównej roli męskiej rolą żeńską i współpracowała z nim nad kreacją tej postaci

W samym sercu morza - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

"W samym sercu morza" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD!

Zdumiewająca opowieść wyreżyserowana przez Rona Howarda na podstawie bestsellerowej książki Nathaniela Philbricka. Zimą 1820 roku płynący z Nowej Anglii statek wielorybniczy Essex został zaatakowany przez gigantycznego kaszalota o niezłomnej woli i niemal ludzkim pragnieniu zemsty. Historia ta była inspiracją dla słynnej powieści Moby Dick. Zobacz, jak wycieńczona załoga walczy ze sztormem, głodem i rozpaczą, a jej członkowie posuwają się do ostateczności, aby tylko utrzymać się przy życiu.

DODATKI W WYDANIU BLU-RAY I BLU-RAY 3D:
- Dziennik kapitański Rona Howarda: relacja z kręcenia filmu opowiedziana poprzez ekskluzywne zdjęcia z planu i posty reżysera z prywatnego konta na Twitterze
- Chris Hemsworth i Benjamin Walker opowiadają o rywalizacji między granymi przez nich postaciami
- Odkryj prawdziwą historię o odwadze i obsesji, która zainspirowała autora powieści Moby Dick
- Sceny usunięte, rozszerzone i wiele więcej!

DODATKI W WYDANIU DVD:
- Chase i Pollard: arogancja i odwaga - Chris Hemsworth i Benjamin Walker opowiadają o rywalizacji między granymi przez nich postaciami

33 - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

"33" na Blu-ray i DVD od 18 kwietnia!

W 2010 roku, w wyniku tąpnięcia w kopalni miedzi i złota w Chile, 33 górników zostało uwięzionych na głębokości 200 pięter pod ziemią. Ekipa ratunkowa pracowała niestrudzenie przez 69 dni, aby dotrzeć do ofiar katastrofy, a zrozpaczone rodziny wraz z całym światem czekały na pomyślny finał tego dramatu. „33” to oparta na faktach, porywająca opowieść o potędze wiary, wytrwałości i nadziei z Antonio Banderasem w roli głównej.

Materiały dodatkowe Blu-ray
- ZAWAŁ W KOPALNI: relacja z kręcenia sceny tąpnięcia w kopalni z udziałem obsady, ekipy filmowej i kaskaderów
- 33. NA OCZACH ŚWIATA: autentyczne materiały emitowane przez stacje telewizyjne z całego świata, wywiady, nieedytowane i niemontowane nagrania z miejsca katastrofy
- ZWIASTUN KINOWY

Materiały dodatkowe DVD
- 33. NA OCZACH ŚWIATA: autentyczne materiały emitowane przez stacje telewizyjne na całym świecie, wywiady, nieedytowane i niemontowane nagrania z miejsca katastrofy
- ZWIASTUN KINOWY

Piotruś. Wyprawa do Nibylandii - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polski dubbing)

"Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" już na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD!

Pełna magii i porywających efektów specjalnych historia Piotrusia Pana. Kiedy młody buntownik Piotruś (Levi Miller) zostaje porwany z londyńskiego sierocińca do Nibylandii, ma szansę przeżyć niesamowite przygody. Aby ocalić tę piękną krainę, wraz z wojowniczką Tygrysią Lilią (Rooney Mara) i Jamesem Hakiem (Garrett Hedlund) będzie musiał rozprawić się z bezwzględnym piratem Czarnobrodym (Hugh Jackman).

Dodatki w wydaniu DVD:
- Chłopiec, który został Piotrusiem Panem - jak twórcy filmu znaleźli idealnego Piotrusia

Dodatki w wydaniu Blu-ray 3D i Blu-ray:
- Wieczne dziecko. Legenda Piotrusia - bliskie spojrzenie na bajkowy świat Piotrusia Pana J.M. Barriego
- Chłopiec, który został Piotrusiem Panem - jak twórcy filmu znaleźli idealnego Piotrusia
- Łajdak z Nibylandii - zobacz zakulisową opowieść o budzącym strach Czarnobrodym i dowiedz się, jak Hugh Jackman powołał go do życia
- Cudowne krainy - wciągająca podróż przez Nibylandię
- Komentarz reżysera