strzałka do góry
Zwiastuny

Wiking na 4K Ultra HD, Blu-ray™ i DVD!

Bilet do raju - oficjalny zwiastun Blu-ray™ i DVD!

"Bilet do raju" - na Blu-ray™ i DVD!Zdobywcy Nagrody Akademii®: George Clooney** i Julia Roberts† wcielili się w role byłych małżonków, którzy łączą siły w imię wspólnego celu. Za wszelką cenę chcą powstrzymać swoją zakochaną córkę przed błędem, który sami kiedyś popełnili.

Bilet do raju to romantyczna komedia o niespodziance, jaką może być druga szansa.

Westworld, Sezon 4 - oficjalny zwiastun DVD

Westworld, Sezon 4 na DVD!

Nagrodzony statuetką Emmy® serial Westworld powraca. 7 lat po zakończeniu długotrwałej wojny ludzie są wreszcie wolni… a przynajmniej tak się wydaje. Maeve (Thandiwe Newton) i Caleb (Aaron Paul) podejrzewają, że Hale (Tessa Thompson) i host Mężczyzny w czerni (Ed Harris) planują spisek, aby odzyskać kontrolę nad ludzkością.

DODATKI SPECJALNE NA DVD:
• Tworząc rzeczywistość Westworld
• Westworld w trasie
• Park Temperance w Westworld: Wizyta na planie
• Poznawanie ludzkości

I tak po prostu... Nowy rozdział Seksu w wielkim mieście, sezon 1 - oficjalny zwiastun DVD!

I tak po prostu... Nowy rozdział Seksu w wielkim mieście, sezon 1 - na DVD!

I tak po prostu... to nowy rozdział "Seksu w wielkim mieście" - kultowego serialu HBO®, który śledzi dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis). Dziewczyny, które przekonały się jak skomplikowane może być życie i przyjaźń po trzydziestce, teraz muszą stawić czoła jeszcze bardziej skomplikowanej rzeczywistości po pięćdziesiątce.
W rolach głównych: Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis

Psi Patrol: Film - oficjalny zwiastun DVD

"Psi Patrol: Film" na DVD!

Psi Patrol wkracza do akcji… w swojej największej filmowej przygodzie!
Humdinger, rywal psiaków i czarny charakter, zostaje burmistrzem Miasta Przygód i zaczyna siać w nim zamęt. Ryder i bohaterskie szczeniaki wrzucają wyższy bieg i stawiają czoło najtrudniejszej misji w swojej karierze. Znajdują nowego sojusznika, bystrego jamnika Liberty, i razem ruszają do akcji, by ocalić mieszkańców Miasta Przygód. Czy Psi Patrol zdoła ich uratować, zanim będzie za późno? W końcu żadne miasto nie jest za duże ani żaden szczeniak nie jest za mały!

Euforia, sezony 1 i 2 - oficjalny zwiastun DVD!

"Euforia", sezony 1 i 2 na DVD!
WYDANIE ZAWIERA 2 ODCINKI BONUSOWE!

Prowokujący, autentyczny, zapadający w pamięć. Doskonały, nagrodzony Emmy® dramat HBO® oparty na przełomowym serialu izraelskim, to fascynująca opowieść o dojrzewaniu, w której przewodnikiem po nastoletnim życiu pełnym imprez, narkotyków i codziennych niepokojów jest 17-letnia Rue Bennett (Zendaya). Dziewczyna jest narkomanką, która świeżo po odwyku, próbuje nadać sens swojej przyszłości. Akcja dwóch odcinków specjalnych toczy się pomiędzy sezonami, podczas świąt Bożego Narodzenia i pokazuje konsekwencje finału 1. sezonu. W sezonie 2. Rue i jej przyjaciele rozpoczynają nowy rok kwestionując swoje wcześniejsze wybory i to, czego dla siebie pragnęli. Żal z powodu popełnionych błędów prowadzi do tęsknoty za odkupieniem, rzeczywistość zderza się z fantazją, a przeszłość z teraźniejszością.

DODATKI SPECJALNE NA DVD:
• Euforia bez filtra
• Kulisy serialu
• Anatomia scen
• i więcej

Clifford. Wielki czerwony pies - oficjalny zwiastun DVD!

Clifford. Wielki czerwony pies na DVD!

Kiedy Emily odkrywa, że jej mały czerwony szczeniak Clifford urósł w nocy i ma ponad 3 metry, zwraca się o pomoc do swojego wujka Caseya. Clifford wzbudza powszechne zainteresowanie i wkrótce trafia na celownik szalonego naukowca, który próbuje go porwać! Niezbędna okazuje się pomoc sąsiadów, którzy ratują Clifforda podczas brawurowej ucieczki przez miasto. Przygotuj się na niewiarygodną, mega zabawną komedię przygodową, która będzie WIELKĄ rozrywką dla całej rodziny!
DODATKI SPECJALNE NA DVD:
• Sceny niewykorzystane
• Filmowa magia
• I wiele więcej!

DC Liga Super-Pets - oficjalny zwiastun Blu-ray™ i DVD!

"DC Liga Super-Pets" - na Blu-ray™ i DVD!

Liga Sprawiedliwości zostaje uprowadzona! W obliczu niebezpieczeństwa Superpies Krypto musi przekonać grupę zwierząt ze schroniska – ogara, świnkę zwisłobrzuchą, żółwia i wiewiórkę, by zapanowały nad nowoodkrytymi mocami i pomogły uratować porwanych.

DODATKI SPECJALNE NA BLU-RAY:
• Jak narysować Krypto
• Supergłosy zza kulis
• Animacja Super-Pets
• Świat Super-Pets
• Znajdź ukryte niespodzianki
• Sceny niewykorzystane

DODATKI SPECJALNE NA DVD:
• Supergłosy zza kulis

Scooby-Doo! Cukierek albo psikus - oficjalny zwiastun DVD

Scooby-Doo! Cukierek albo psikus na DVD!
Brygada detektywów właśnie rozwiązała jedną ze swoich najtrudniejszych spraw! Scooby-Doo i jego kumple wytropili Coco Diablo, szefową znanego syndykatu przestępczości kostiumowej, w którym działali również Czarny Rycerz, Upiorny Kosmita i Duch Nurek. Wydawałoby się, że gdy Coco trafi do więzienia, Brygada będzie mogła wreszcie trochę odpocząć. Nic z tego! Groźne sobowtóry i odwieczni wrogowie pojawiają się w Coolsville. Czy Halloween się odbędzie? Cukierek albo psikus! Co wybierzesz?

DODATKI SPECJALNE NA DVD:
• 3 filmy krótkometrażowe: El Bandito; Zamiana czarownic; Halloweenowy jeździec bez głowy

Nie! - oficjalny zwiastun Blu-ray™ i DVD!

"Nie!" - na Blu-ray™ i DVD!

Zdobywca Oscara® Jordan Peele przedstawia film Nie! – przyprawiający o dreszcze thriller science fiction. Hollywoodzki pogromca zwierząt OJ (Daniel Kaluuya) i jego siostra Emerald (Keke Palmer) mieszkają na rozległym ranczu w południowej Kalifornii. Po śmierci ojca stają się świadkami niewyjaśnionych zjawisk. Wraz z byłym dziecięcym gwiazdorem (Steven Yeun), który pracuje jako konferansjer w sąsiadującym z ranczem rodzinnym parku rozrywki, obsesyjnie próbują uchwycić ich źródło za pomocą kamer. Wkrótce ich działania przynoszą przerażające konsekwencje. Zobacz thriller ujawniający przyczynę przemocy i odwagi, które są związane z romantyczną historią amerykańskiego Zachodu i z samym show-biznesem.

Zaginione miasto - oficjalny zwiastun Blu-ray™ i DVD!

"Zaginione miasto" - na Blu-ray™ i DVD!

W tej „pełnej śmiechu" komedii przygodowej Sandra Bullock i Channing Tatum tworzą niezwykle „wybuchowy duet”. Powieści Loretty Sage pełne są starożytnych grobowców i niewiarygodnych przygód, ale w prawdziwym życiu pisarka nie jest na nie gotowa. Podczas trasy promującej książkę zostaje porwana przez ekscentrycznego miliardera. Jest on przekonany, że Loretta może doprowadzić go do mitycznego zaginionego miasta z kart swojej ostatniej powieści. Z heroiczną misją ratunkową wyrusza Alan, przystojny model z okładek jej książek. Wciągnięci w dziką przygodę w dżungli bohaterowie będą musieli współpracować, aby przetrwać i odnaleźć legendarny skarb, zanim ten przepadnie na zawsze.
DODATKI SPECJALNE NA BLU-RAY I DVD:
• Bullock i Tatum: wybuchowy duet
• Misja Dżungla
• Budowanie zaginionego miasta
• Sceny niewykorzystane
• Gagi