strzałka do góry
Zwiastuny

Mroczne materie, sezon 2 - oficjalny zwiastun DVD

Tom i Jerry : Powrót do krainy Oz - oficjalny zwiastun DVD

„Tom i Jerry : Powrót do krainy Oz” na DVD już od 14 września!

Nowy baśniowy film pełnometrażowy z Tomem i Jerrym! Tym razem kocio-mysi duet powraca do magicznej Krainy Oz, by przeżyć nową porcję bajkowych przygód. Kiedy w Krainie Oz pojawia się niegodziwy Król Gnomów, który pragnie przejąć panowanie nad Szmaragdowym Miastem, Tom i Jerry raz jeszcze łączą siły i wracają do Oz, by ocalić ukochaną krainę. Wzbij się w przestworza i wybierz się w pełną śmiechu i przygód podróż z Dorotką, Toto, Strachem na Wróble, Blaszanym Drwalem oraz Tchórzliwym Lwem!


MATERIAŁY DODATKOWE:
- Śpiewaj razem z nami – 4 teledyski
- Tom i Jerry wracają do krainy Oz w klasycznym stylu – pełnometrażowa wersja filmu ze sceną otwierajacą w sepii

Vinyl, Sezon 1 - oficjalny zwiastun DVD

Vinyl, Sezon 1 na DVD od 7 września!

Laureat Oscara® Martin Scorsese, Mick Jagger oraz Terence Winter prezentują serial VINYL, fascynującą opowieść o przesyconym seksem i narkotykami muzycznym świecie lat 70. To oszałamiająca podróż przez krajobraz amerykańskiej branży muzycznej u zarania ery punk rocka, disco i hip-hopu widziana oczami Richiego Finestry (Bobby Cannavale, laureat nagrody Emmy® za rolę w serialu ZAKAZANE IMPERIUM), nowojorskiego szefa podupadającej wytwórni płytowej.

Materiały dodatkowe:
• Tworząc Vinyl: Klimat lat 70. (Wersja wydłużona)
• Komentarz audio z udziałem Bobby’ego Cannavale, Olivii Wilde, Terence’a Wintera i innych
• Za kulisami odcinków

Midnight Special - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

„Midnight Special” na Blu-ray i DVD od 31 sierpnia!

Najnowszy film Jeffa Nicholsa, reżysera znakomitego „Uciekiniera”. Jedna z najwyżej ocenionych premier filmowych tego roku!
Gwiazdorska obsada: Michael Shannon, Joel Edgerton, Kirsten Dunst, Adam Driver i Sam Shepard

Syn Roy’a posiada tajemnicze moce, które stają się obiektem zainteresowania religijnych fanatyków. Zaniepokojony ojciec ucieka z dzieckiem. Pościg za zbiegami szybko przeradza się w ogólnokrajową obławę, w którą włączają się agenci rządowi wysokiej rangi. Roy zaryzykuje wszystko, aby pomóc Altonowi w odkryciu jego prawdziwego przeznaczenia…

MATERIAŁY DODATKOWE:
- Przyjrzyj się lepiej pięciorgu kluczowych bohaterów w materiale Pochodzenie: Roy, Sarah, Lucas, Sevier i Alton – Kim są i ile wiedzą? Zrozum lepiej, jakimi przesłankami kierują się w swoich działaniach.
- Niewidzialny świat – Jeff Nichols opowiada o wyjątkowym, niewidzialnym świecie egzystującym obok naszego, wyjaśnia, dlaczego tylko Alton go widzi i co istnienie tego innego wymiaru oznacza dla nas.

The Knick, Sezon 2 - oficjalny zwiastun DVD

The Knick, Sezon 2 na DVD od 7 września!

Drugi sezon nagrodzonego Emmy® serialu wyreżyserowanego przez zdobywcę Oscara® Stevena Soderbergha z nominowanym do Oscara® Clive’em Owenem w roli głównej.
John Thackery, genialny, lecz uzależniony od narkotyków nowojorski chirurg z początków XX wieku nie waha się przed stosowaniem pionierskich i często wątpliwych moralnie rozwiązań na sali operacyjnej. Gdy sam trafia do ośrodka odwykowego, jego nieobecność, brak zamożnych pacjentów oraz nadużycia finansowe zmuszają zarząd szpitala Knickerbocker do przeniesienia placówki w inne miejsce. Algernon Edwards (André Holland) zaciekle walczy o to, aby zająć miejsce Thackery’ego, tymczasem pozostali lekarze, pielęgniarki i inni bohaterowie zmagają się z własnymi prywatnymi i zawodowymi wyzwaniami.

Materiały dodatkowe:
- NA SALI OPERACYJNEJ Poznaj przełomowe procedury medyczne wykorzystywane w serialu
- W BUDOWIE Zwiedzanie planu filmowego ze scenografem Howardem Cummingsem
- ZA DRZWIAMI GARDEROBY Kostiumograf Ellen Mirojnick zdradza sekrety swojego fachu
- ZAPROSZENIE NA BAL Relacja z kręcenia sceny ekstrawaganckiego balu z odcinka siódmego
- Poza tym na płycie znalazły się RELACJE ZZA KULIS, „KNICKTOIDS i KOMENTARZ AUDIO AKTORÓW I EKIPY FILMOWEJ

Barbershop 3: Na ostro - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

"Barbershop 3: Na ostro” na DVD od 31 sierpnia!

Minęło ponad 10 lat od ostatniej wizyty w najpopularniejszym zakładzie fryzjerskim. Wciąż zastaniecie tam Calvina (Ice Cube) i jego lojalnych pracowników, ale przygotujcie się też na spore zmiany. Zdominowane niegdyś przez płeć męską sanktuarium stało się koedukacyjne. Przebojowy zespół fryzjerów bawi się w najlepsze, ale wkrótce zauważa, że lokalna społeczność od lat skupiająca się wokół zakładu też się zmieniła…

Dodatki specjalne na wydaniu DVD:
· Na ostro: obóz dla fryzjerów
· Sceny usunięte z Malcolmem D. Lee
· Gagi z planu

Księga dżungli - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD #1 (polski dubbing)

Księga dżungli na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 31 sierpnia!

„Księga dżungli” w reżyserii Jona Favreau to oparty na motywach ponadczasowych opowiadań R. Kiplinga film fabularny, powstały w wyniku inspiracji klasyczną animacją Disneya o tym samym tytule. Mowgli, chłopiec wychowany w dżungli przez watahę wilków, musi opuścić jedyny znany mu dom. Wyrusza w fascynującą podróż, w trakcie której odkryje prawdę o samym sobie.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU BLU-RAY:
- Księga dżungli w nowej odsłonie
- Jestem Mowgli
- Świątynia Louiego: krok po kroku
- Komentarz audio reżysera Jona Favreau

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości - oficjalny zwiastun Blu-ray Ultimate Edition

„BATMAN V SUPERMAN: ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI” na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 17 sierpnia!

Wydanie ULTIMATE EDITION zawierające film w wersji kinowej i rozszerzonej dostępne tylko na Blu-ray!
W wersji rozszerzonej 30 minut dodatkowego materiału filmowego!

W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU BLU-RAY:
- ZJEDNOCZENIE NAJLEPSZYCH: Rzut oka na przyszłość śmiałych, nowych filmowych bohaterów z uniwersum DC
- BOGOWIE I LUDZIE: SPOTKANIE GIGANTÓW: Sprawiedliwość miesza się z zemstą, gdy dwaj ikoniczni bohaterowie ścierają się na ekranie po raz pierwszy w historii
- WOJOWNICZKA, MIT, CUD: Poznaj korzenie, ewolucję i wpływ Wonder Woman z plemienia Amazonek na popkulturę
- PROJEKTUJĄC PRZYSPIESZENIE: NOWY BATMOBILE: Przygotuj się na ostrą jazdę najnowszym wozem Batmana.
I wiele więcej!

7 rzeczy, których nie wiecie o facetach - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach już na Blu-ray i DVD!

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem różnych spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.
Najbardziej pożądani i cenieni aktorzy polskiego kina w zaskakujących kreacjach: Alicja Bachleda-Curuś, Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Paweł Domagała, Aleksandra Hamkało, Leszek Lichota, Dominika Kluźniak i Piotr Głowacki.
Film twórców największych hitów kinowych ostatnich lat - „Och, Karol 2”, „Nigdy w życiu” i „Nie kłam kochanie”, który w kinach zobaczyło ponad 1 130 000 widzów!

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIACH BLU-RAY I DVD:
- Kulisy filmu
- Zwiastun kinowy
- Teledysk
- Making of
- Galeria zdjęć

LEGO Liga Sprawiedliwości: Na ratunek Gotham - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

„LEGO Liga Sprawiedliwości: Na ratunek Gotham” już na Blu-ray i DVD!

Co się wydarzy, kiedy Batman wyjedzie na wakacje i zostawi Ligę Sprawiedliwości na straży Gotham City?
Oczywiście wybuchnie chaos! Joker podstępem skłoni Supermana do uwolnienia najbardziej niebezpiecznych zbirów ze szpitala psychiatrycznego Arkham, a Robin, Cyborg i Wonder Woman będą musieli stawić czoła tej sytuacji. Tymczasem Batman wcale nie wypocznie na urlopie. Razem z Batgirl i Nightwingiem odkryje szatańską intrygę uknutą przez Deathstroke’a i złowieszczego Bane’a – groźnych przestępców planujących stworzyć armię, która podbije świat! Pora wyruszyć na ulice Gotham w zupełnie nowym, pełnometrażowym filmie z superbohaterami DC Comics w świecie LEGO!

Keanu - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

„Keanu” już na Blu-ray i DVD!

KEEGAN-MICHAEL KEY i JORDAN PEELE, czyli niezwykle popularny komediowy duet Key & Peele tym razem zagrają Clarence’a i Rella, dwóch kuzynów zdecydowanie za mało cwanych, by mieszkać w mieście. Gdy ukochany kotek Rella zostaje porwany, beznadziejnie grzeczni chłopcy muszą się wcielić w role bezwzględnych morderców, by przeniknąć do struktur ulicznego gangu i odzyskać skradzionego zwierzaka. Wkrótce walka o opiekę nad niewiarygodnie uroczym kotkiem przeradza się w wojnę gangów, a dwaj mimowolni bohaterowie biorą sprawy w swoje ręce…

MATERIAŁY DODATKOWE:
- „Keanu: Mój pierwszy film”
- Sceny usunięte oraz Gagi z planu!