strzałka do góry
Zwiastuny

Masza i Niedźwiedź, Część 8: Niespodzianka! - oficjalny zwiastun DVD

Co w duszy gra - oficjalny zwiastun DVD

"Co w duszy gra" na DVD od 14 lipca!

CO W DUSZY GRA studia Pixar to przezabawny, wzruszający film, w którym na czele

Bing, sezon 4 - oficjalny zwiastun VOD

„Bing" sezon 4” na VOD:
- VOD.PL
- ORANGE VOD

Cormoran Strike: Zabójcza biel - oficjalny zwiastun DVD

"Cormoran Strike: Zabójcza biel" na DVD od 14 lipca!

Porywający serial HBO® Cormoran Strike powraca. Zabójcza biel została nakręcona na podstawie czwartej części bestsellerowej serii powieści J.K. Rowling, którą pisarka tworzy pod pseudonimem Robert Galbraith. Rowling jest również scenarzystką i producentką wykonawczą serialu. W Cormoran Strike: Zabójcza biel prywatny detektyw Cormoran Strike (Tom Burke) i jego partnerka Robin Ellacott (Holliday Grainger) ścigają się z czasem, szukając związku między dwiema zawiłymi sprawami. W czterech pełnych napięcia odcinkach ich życie osobiste ogarnia chaos, a śledztwo staje się śmiertelnie niebezpieczne.
W rolach głównych: Tom Burke, Holliday Grainer

To wiem na pewno - oficjalny zwiastun DVD

"To wiem na pewno" już na DVD!

Sześcioodcinkowa historia, oparta na powieści Wally’ego Lamba, w pełni wydobywająca talent aktorski Marka Ruffalo. Aktor, w sposób genialny, wciela się w podwójną rolę braci bliźniaków, Dominicka i Thomasa, mieszkających w miasteczku Three Rivers w Connecticut. Historia przedstawiona jest z punktu widzenia Dominica i pokazuje problemy jego schizofrenicznego brata, który odsiaduje wyrok w więzieniu.

Judasz i czarny Mesjasz - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

"Judasz i czarny Mesjasz" na Blu-ray i DVD!

William O’Neal, złodziej, staje się informatorem FBI. Przenika do oddziału Czarnych Panter w Illinois, aby śledzić ich charyzmatycznego przywódcę Freda Hamptona, który coraz śmielszymi poglądami politycznymi zwrócił na siebie uwagę współpracowników J. Edgara Hoovera. Gdy O’Neal manipuluje zarówno swoimi towarzyszami, jak i opiekunem, w jego duszy toczy się walka. Czy przejdzie na stroną dobra - czy też będzie wykonywał rozkazy, by za wszelką cenę poskromić Hamptona?

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY i DVD:
• Postać Freda Hamptona charyzmatycznego lidera Czarnych Panter, walczącego o prawa obywatelskie w latach 60.

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD, Blu-Ray 3D, Blu-ray i DVD

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" na 4K Ultra HD Blu-ray, Blue-Ray 3D, Blu-ray i DVD!

Zack Snyder, reżyser - wizjoner, stworzył Ligę Sprawiedliwości, na którą fani czekali 4 lata. Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować grupę superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Zadanie okazuje się jednak arcytrudne, ponieważ każdy z członków ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Czy Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg i Flash będą w stanie zjednoczyć siły, by uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami?

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU 4K UHD, BLU-RAY I DVD:
• Droga do Ligi Sprawiedliwości - refleksja reżysera nad swoją twórczością

Od nowa - oficjalny zwiastun DVD

"Od nowa" na DVD od 24 marca!

Grace i Jonathan Fraserowie prowadzą życie, jakiego zawsze pragnęli: ona jest wziętą terapeutką, on – uznanym onkologiem dziecięcym, ich syn uczęszcza do elitarnej prywatnej szkoły na Manhattanie. Cały świat Grace rozpada się z dnia na dzień: brutalna śmierć, zaginięcie męża i łańcuch niewiarygodnych odkryć. Gwiazdami tego emocjonującego serialu HBO® są Nicole Kidman i Hugh Grant. Scenariusz napisał David E. Kelley (Wielkie kłamstewka), a za reżyserię odpowiada Susanne Bier (Nie otwieraj oczu). Od nowa to pasjonujący thriller psychologiczny z zaskakującymi zwrotami akcji opowiadający o kłamstwach, którymi się karmimy, nawet kiedy prawdę mamy tuż przed oczami.

W rolach głównych: Nicole Kidman, Hugh Grant, Donald Sutherland.

Wirtuoz. Pojedynek zabójców - oficjalny zwiastun DVD

"Wirtuoz. Pojedynek zabójców" na DVD!

Jest opanowany, skrupulatny i działa z morderczą precyzją. Wirtuoz (Anson Mount) to anonimowy zabójca na zlecenie, który od swojego mentora (Anthony Hopkins) otrzymuje najtrudniejsze zadanie w dotychczasowej karierze. Musi wytropić i zabić zbuntowanego zabójcę, nie wie jednak,kto jest jego celem. Zna tylko czas i miejsce, gdzie będzie mógł spotkać swoją przyszłą ofiarę. Co zrobi, kiedy na jego drodze stanie piękna kobieta (Abbie Cornish)? Czy wytropi cel i idealnie wykona zadanie?

W rolach głównych: Anthony Hopkins („Milczenie owiec”), Anson Mount („Non-Stop”), Abbie Cornish („Jestem Bogiem”), Eddie Marsan („Dżentelmeni”).

- "Mentor jest silną postacią. To co mi się najbardziej spodobało to prostota. Nick Stagliano w bardzo prosty sposób ułożył scenariusz. Nie przereżyserował go na papierze. Czasami trzeba przedzierać się przez scenariusze z ogromną liczbą wskazówek scenicznych. Ten z kolei był bardzo klarowny i napisany wprost" - Anthony Hopkins

- "Od zawsze fascynowało mnie, jaki wpływ na nas, ludzi, ma poczucie winy. Dlatego postanowiłem stworzyć historię, w której główny bohater, będący w rzeczywistości złym człowiekiem, staje w obliczu poczucia winy, sumienia, współczucia i emocji, które zaczynają przejmować nad nim władzę” - Nick Stagliano, reżyser

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
• zwiastun

Każdy twój oddech - oficjalny zwiastun DVD

"Każdy twój oddech" na DVD!

Philip Clark ceniony psychiatra i wykładowca zmaga się z rodzinnym kryzysem. Tragiczne wydarzenia z przeszłości odbijają się także na jego nastoletniej córce Lucy, która zostaje przyłapana na zażywaniu narkotyków. Nieoczekiwanie, kariera zawodowa Philipa załamuje się w momencie, gdy jedna z jego pacjentek odbiera sobie życie. Kiedy brat zmarłej poznaje żonę i córkę Philipa, ten orientuje się, że to wydarzanie już na zawsze zburzy spokój jego rodziny…

W rolach głównych: Casey Affleck ("Manchester by the Sea"), Sam Claflin ("Zanim się pojawiłeś"), Veronica Ferres ("Klimt"), India Eisley ("Underworld: Przebudzenie") i Michelle Monaghan ("Gdzie jesteś, Amando").

- "Każdy twój oddech" to klasyczny thriller z elementami atrakcyjnej i inteligentnej współczesności. Fabuła jest niezwykle wciągająca, postaci są wspaniale zbudowane i starannie opracowane, a tempo akcji jest absolutnym strzałem w dziesiątkę: od diabelsko powolnego budowania napięcia, przez szybkie zwroty akcji aż do gorącego punktu kulminacyjnego. Ten film ma klasycznie złowieszczy, obsesyjny wydźwięk "Przylądka strachu" czy "Fatalnego zauroczenia", jednak to, co go wyróżnia to niezwykle współczesna i po mistrzowsku odtworzona nowatorska natura przedstawionej historii. Nieoczekiwane zwroty akcji rodem z "Zaginionej dziewczyny" czy "Labiryntu" dogłębnie wstrząsną widzami" - Vaughn Stein, reżyser

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:
• zwiastun

Wiedźmy - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

"Wiedźmy" na Blu-ray i DVD!

Wiedźmy to ekranizacja klasycznej powieści dla dzieci pióra Roalda Dahla. Po śmierci rodziców mały chłopiec trafia pod opiekę kochającej babci, która za młodu przeżyła przerażające spotkanie z wiedźmami. Kiedy kobieta uświadamia sobie, że czarownice wróciły, ucieka wraz z chłopcem na południe. Niestety, trafia prosto do gniazda wiedźm, którym przewodzi Najwyższa Czarownica. Największym pragnieniem wiedźmy jest przemiana wszystkich dzieci w myszy.

Dodatki specjalne na Blu-ray:
• Making of
• Roald Dahl: historia Wiedźm
• Wiedźmy: Magiczna Mikstura
• Gagi z planu
• Sceny niewykorzystane

Dodatki specjalne na DVD:
• Sceny niewykorzystane