strzałka do góry
Zwiastuny

Córka Trenera - oficjalny zwiastun DVD

LEGO® DC: Batman - Grunt to rodzinka - oficjalny zwiastun DVD

"LEGO® DC: Batman - Grunt to rodzinka" na DVD od 18 września!
Kliknij i kup teraz ▶ http://bit.ly/LEGODCBatmanGTR_Empik

Złowróżbne listy, podrzucane rodzinie Batów, zmuszają tych nocnych bohaterów do wyścigu z czasem. Muszą oni powstrzymać złego Red Hooda, który gromadzi wokół siebie największych drani z Gotham, pragnąc zemsty na Mrocznym Rycerzu. Tożsamość Red Hooda zostaje stopniowo ujawniona, wtedy jednak pojawia się nowe zagrożenie – całe Gotham obejmuje czujne i niebezpieczne spojrzenie Brata Oko! Batman musi stawić czoło przeszłości, żeby ocalić przyszłość w filmie „LEGO® DC: Batman - Grunt to rodzinka!”.

Złodziejaszki - oficjalny zwiastun DVD

"Złodziejaszki" na DVD od 16 października!
Kliknij i kup teraz ▶ http://bit.ly/Zlodziejaszki_empik

Nagrodzony Złotą Palmą na Festiwalu w Cannes oraz nominowany do Oscara® film "Złodziejaszki" to historia trzypokoleniowej ubogiej rodziny żyjącej na przedmieściach Tokio. Wszyscy utrzymują się z dorywczych zajęć i drobnych kradzieży. I choć ledwo wiążą koniec z końcem, to gdy pewnego dnia w ich życiu pojawia się bezdomna dziewczynka, bez wahania decydują się zapewnić jej dach nad głową. To początek wydarzeń, które odsłonią skrywane tajemnice z rodzinnej przeszłości.

W rolach głównych: Lily Franky, Sakura Ando, Mayu Matsuoka

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Zwiastun

Scooby-Doo! Powrót na Wyspę Zombie - oficjalny zwiastun DVD

"Scooby-Doo! Powrót na Wyspę Zombie" na DVD od 25 września!
Kliknij i kup teraz ▶ http://bit.ly/Scooby_Empik

Nowy pełnometrażowy film pełen zagadkowych przygód Scooby-Doo! Tym razem Scooby-Doo i Brygada Detektywów wygrywa wakacje „all inclusive” i wyrusza w podróż życia. Ich celem okazuje się Wyspa Zombie. Zaraz po przybyciu zdają sobie sprawę, że miejsce wygląda dziwnie znajomo i przypomina wyspę, gdzie rozwiązywali tajemnicę nieumarłych…

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Duchy starożytnych astronautów cz.1 i cz.2
- Noc żywej mumii

Kapitan Marvel - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD (polskie napisy)

"Kapitan Marvel" na Blu-ray i DVD od 24 lipca!

Bądź świadkiem narodzin Superbohaterki! Kapitan Marvel z Marvel Studios zabierze cię na spektakularną przygodę w lata 90. minionego wieku. Kiedy galaktyczna wojna dociera na Ziemię, Carol Danver (Brie Larson) poznaje młodego agenta Nicka Fury (Samuel L. Jackson) i trafia w sam środek bitewnych zawirowań, które sprawiają, że staje się jedną z Avengersów!

W rolach głównych: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Jude Law, Annette Bening

Materiały dodatkowe w wydaniu Blu-ray:
- Reportaże: Narodziny superbohaterki, Najpotężniejsza superbohaterka, Historia Nicka Fury'ego, Drużyna marzeń, Scrullowie i Kree, Kociokwik
- Sceny niewykorzystane
- Gagi
- Komentarz audio

Nina - oficjalny zwiastun DVD

"Nina” na DVD od 3 lipca!
Kliknij i kup teraz ▶ http://bit.ly/Nina_empik

Nina, trzydziestostoparoletnia nauczycielka, która nie może mieć dzieci, szuka surogatki. Wydaje się, że razem z mężem Wojtkiem, znaleźli idealną kandydatkę. Magda, pozornie szczęśliwa dwudziestopięciolatka, bawi się życiem, nie ma zobowiązań. Nina zakochuje się w kobiecie, która mogłaby urodzić jej dziecko. "Nina" to historia nieoczekiwanej miłości, umiejętności wypełniania pustki, skomplikowanych wyborów. To opowieść o gwałtownym uczuciu, w którym tradycyjne podziały nie istnieją.

W rolach głównych: Julia Kijowska, Eliza Rycembel, Andrzej Konopka

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Zwiastun
- Teledysk z pokazu w Warszawie
- Wywiady
- Making of
- Po pokazie filmu „Nina”
- Aktorzy i twórcy o filmie

Glass - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

"Glass" już na DVD!

Glass to thriller, w którym M.Night Shyamalan łączy wątki filmów Niezniszczalny i Split. David Dunn tropi Bestię, superwcielenie Kevina Wendella Crumba. Tymczasem Elijah Price, znany jako pan Glas okazuje się być mrocznym manipulatorem, wykorzystującym istotne dla obu mężczyzn tajemnice.

W rolach głównych: James McAvoy, Bruce Willis, Samuel L. Jackson, Sarah Paulson, Anya Taylor-Joy, Spencer Treat Clark

Zlot absolwentów 1.0 - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

Nowy film Tilla Schweigera. W 25 lat po maturze, trzech przyjaciół, Nils, Thomas i Andreas, zostaje zaproszonych na zlot absolwentów. Żaden z nich nie radzi sobie z wiekiem i ma problemy w życiu osobistym. Po weekendzie pełnym niezręcznych przypadków, hucznej zabawy i komicznych, wstydliwych momentów zdają sobie sprawę, że wiek to tylko metryka! W rolach głównych: Til Schweiger, Samuel Finzi, Milan Peschel

Castle Rock, Sezon 1 - oficjalny spot DVD

"Castle Rock", Sezon 1 na DVD od 19 czerwca!
Kliknij i kup teraz ▶ http://bit.ly/CastleRock_empik

Psychologiczny serial grozy w gwiazdorskiej obsadzie, wyprodukowany przez J.J. Abramsa i Stephena Kinga! Monumentalna saga o walce mroku ze światłem, rozgrywająca się w fikcyjnym miasteczku Castle Rock w stanie Maine. W wyjątkowy sposób scala ona tematy i miejsca z najbardziej znanych, lubianych i przerażających opowieści Stephena Kinga.

W rolach głównych: André Holland, Melanie Lynskey, Bill Skarsgård, Jane Levy, Sissy Spacek

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Castle Rock: Krew na papierze – przekonaj się, jak fascynujące techniki pisarskie Stephena Kinga wpływają na świat Castle Rock
- Mechanizm horroru – zobacz, jak scenarzyści Castle Rock łączą różne style Stephena Kinga
- Omówienie odcinków

Ralph Demolka w Internecie - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD (polski dubbing)

"Ralph Demolka w Internecie" na Blu-ray i DVD od 22 maja!Walt Disney Animation Studios przedstawia przezabawną przygodę "Ralph Demolka w Internecie". Ralph i jego równie osobliwa koleżanka Wandelopa von Cuks ryzykują wszystko, przemierzając Internet w poszukiwaniu części zamiennej niezbędnej, by ocalić grę dziewczyny. Kiedy Wandelopę zaczyna pociągać nowy, ekscytujący świat, Ralph zdaje sobie sprawę, że może stracić jedyną przyjaciółkę.Materiały dodatkowe w wydaniu Blu-ray:

- Demolka w Internecie

- W poszukiwaniu Easter Eggs

- Muzyka z filmu "Ralph Demolka w Internecie"

- Buzzztubowe koty

- Sceny niewykorzystane

- Teledyski

LEGO® Przygoda 2 - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD

"LEGO® Przygoda 2" na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 27 maja!Kontynuacja hitu kinowego „LEGO®: Przygoda”! Minęło 5 lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego zagrożenia: kosmiczni najeźdźcy LEGO DUPLO® niszczą wszystko tak szybko, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem! Aby ich pokonać, Emmet, Lucy, i Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych światów…Materiały dodatkowe w wydaniach Blu-ray:

- Wszystko o klockach: konstruowanie filmu LEGO® Przygoda 2, sceny niewykorzystane, teledyski i wiele więcej!Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:

- Wszystko o klockach: konstruowanie filmu LEGO® Przygoda 2