Nierealne, Sezon 1, CZĘŚĆ 1 (2DVD)
Tytuł oryginalny: The Nevers S1, Part 1 (2DVD)
Obsada: Laura Donnelly, Ann Skelly, Olivia Williams, James Norton, Tom Riley
Zobacz więcej

[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ] Następna

Jeden z najgłośniejszych i najpopularniejszych
seriali komediowych ostatnich lat!

Zdobywca pięciu nagród Emmy® i Złotego Globu®.

Przezabawna opowieść o przyjaźni, miłości i... fizyce kwantowej.


W rolach głównych:
Jim Parsons, Johnny Galecki, Simon Helberg, Kunal Nayyar i Kaley Cuoco-Sweeting.DUŻO ZMIAN! DUŻO ŚMIECHU! BAZINGA!


„Teoria wielkiego podrywu” to jeden z najlepszych i najpopularniejszych seriali komediowych na świecie. Sitcom stworzony przez Chucka Lorre’a i Billa Prady’ego – autorów m.in. przebojowego „Dharma i Greg” – ma już na swoim koncie dziewięć nagród Emmy® i Złoty Glob®! Dziewiąty sezon serialu „Teoria wielkiego podrywu” debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films.

Leonard Hofstadter (Johnny Galecki) i Sheldon Cooper (Jim Parsons) są współlokatorami, najlepszymi przyjaciółmi i genialnymi fizykami. Wspólnie z innym - fizykiem Rajeshem Koothrappalim (Kunal Nayyar) oraz inżynierem Howardem Wolowitzem (Simon Helberg) tworzą zgraną paczkę, której członkowie – o ile właśnie nie spierają się na tematy naukowe – najchętniej spędzają czas w sklepie z komiksami albo grając w gry komputerowe. Jest jeszcze atrakcyjna sąsiadka Penny (Kaley Cuoco-Sweeting), do której Leonard ma wielką słabość oraz ekscentryczna Amy Farrah Fowler (Mayim Bialik), wybranka serca Sheldona. Leonard i Sheldon potrafią rozszczepić atom, jednak nie wiedzą, jak postępować z kobietami i nie mają pojęcia o życiowych realiach…


TO JUŻ 9. SEZON

Bang! Globalne zmiany klimatu to pestka w porównaniu z zawirowaniami w związkach uzdolnionych naukowo, ale ułomnych pod względem towarzyskim bohaterów tego przebojowego serialu. Spontaniczny ślub Leonarda i Penny niemal nie dochodzi do skutku, nadmiernie racjonalny Sheldon i romantyczna Amy rozstają się i wracają, Raj próbuje lawirować między dwiema dziewczynami, a Howard i Bernadette wchodzą w nową fazę małżeńskiego eksperymentu. 24 odcinki sezonu dziewiątego sprawią, że ze śmiechu zgubisz kapcie i wypadniesz z orbity.


O SERIALU

„Teoria wielkiego podrywu” to serial, który podbił świat, a w samej tylko Ameryce gromadzi przed telewizorami kilkanaście milionów widzów. Główne role zagrali: zdobywca Złotego Globu® i czterech nagród Emmy® Jim Parsons, nominowany do nagrody Emmy® Johnny Galecki, nominowany do nagrody Teen Choice Award Simon Helberg, Kunal Nayyar, Mayim Bialik, Melissa Rauch oraz zdobywczyni nagrody Teen Choice Award - Kaley Cuoco-Sweeting.

Realizowana od 2007 roku „Teoria wielkiego podrywu” wyświetlana już była w 40 krajach i ma miliony fanów na całym świecie. Odtwarzający główne role Jim Parsons, Johnny Galecki, Simon Helberg i Kaley Cuoco-Sweeting stali się międzynarodowymi gwiazdami. Jest to również jeden z najchętniej oglądanychseriali w historii telewizji CBS, którego premierowe odcinki gromadzą przed telewizorami nawet 15 milionów widzów! Sitcom docenili nie tylko widzowie, ale i krytycy. „Teoria wielkiego podrywu” ma już na swoim koncie siedem nagród Emmy® i Złoty Glob® (zdobywcą wszystkich jest aktor Jim Parsons – odtwórca postaci Sheldona Coopera) oraz cztery prestiżowe nagrody People’s Choice Award dla ulubionego serialu komediowego.SERIALOWE CIEKAWOSTKI:
 • Wszystkie równania i wzory widniejące na tablicach widocznych w scenografii są autentyczne. Nad ich poprawnością czuwa fizyk z UCLA - David Saltzberg.
 • Dwaj główni bohaterowie (Sheldon Cooper i Leonard Hofstadter) zostali nazwani na cześć producenta, reżysera i aktora Sheldona Leonarda.
 • Nazwisko Leonarda, Hofstadter odnosi się do dwóch dobrze znanych naukowców: Roberta Hofstadtera, laureata nagrody Nobla w dziedzinie fizyki w 1961, oraz jego syna Douglasa Hofstadtera, którego bestsellerowa książka "Gödel, Escher, Bach: An Eternal Golden Braid" przyniosła mu w 1980 roku prestiżową nagrodę Pulitzera.
 • Oryginalny tytuł serialu miał brzmieć "Lenny, Penny and Kenny".


WYDANIE DVD

Dziewiąty sezon „Teorii wielkiego podrywu” zadebiutuje na DVD już 2 grudnia!
Na 3 płytach DVD znajdzie się
ponad 7 godzin serialu oraz wyjątkowe dodatki specjalne:

 • Panel Comic-Con 2-15
 • # JustAskBBT: Kto dostanie kanapę...
  Członkowie obsady odpowiadają na pytania fanów z Twittera
 • # JustAskBBT: Gdybym musiał polecieć na Marsa...
  Członkowie obsady odpowiadają na jeszcze więcej pytań z Twittera
 • Teoria Wielkiego Podrywu charytatywnie
  Gwiazdy i zespół kreatywny świętują przyznanie stypendiów naukowych ufundowanych przez twórców serialu
 • Miłość to wielka niewiadoma
  Członkowie obsady odpowiadają na pytania dotyczące miłosnych rewolucji, które wstrząsnęły sezonem dziewiątym
 • Wielka 200!
  Gwiazdy i zespół kreatywny świętują dwusetny odcinek serialu
 • Gagi z planu

WróćDo góry