Nierealne, Sezon 1, CZĘŚĆ 1 (2DVD)
Tytuł oryginalny: The Nevers S1, Part 1 (2DVD)
Obsada: Laura Donnelly, Ann Skelly, Olivia Williams, James Norton, Tom Riley
Zobacz więcej

[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ] Następna

Strach ma wiele twarzy!

Serial HBOR na podstawie bestsellerowej powieści
Stephena Kinga!

Gwiazdorska obsada:
Ben Mendelsohn, Jason Bateman, Julianne Nicholson, Yul Vazquez.Oparty na bestsellerowej powieści Stephena Kinga serial HBO® „Outsider” to absorbujący kryminał i thriller psychologiczny, który odkrywa przed widzem misterny łańcuch mrożących krew w żyłach wydarzeń związanych z makabrycznym morderstwem dziecka... Pierwszy sezon serialu z Benem Mendelsohnem i Jasonem Batemanem w rolach głównych zadebiutuje na DVD już 28 lipca.

Serial „Outsider” przedstawia historię pozornie prostej sprawy brutalnego morderstwa małego chłopca. Kiedy okaleczone ciało 11-letniego Frankiego Petersona zostaje znalezione w lasach Georgii, detektyw Ralph Anderson (Ben Mendelsohn) rozpoczyna śledztwo. Dowody oraz zeznania naocznych świadków, jednoznacznie wskazują winnego, Terrego Maitlanda (Jason Bateman), popularnego nauczyciela z liceum, trenera Małej Ligi, kochającego męża i ojca.

Chociaż sprawa wydaje się prosta, nieoczekiwanie pojawiają się nowe informacje, które wskazują na obecność podejrzanego w sąsiednim miasteczku w czasie popełnienia zbrodni. Tajemnicze zbiegi okoliczności towarzyszące tej makabrycznej historii doprowadzają Ralpha, doświadczonego policjanta wciąż opłakującego śmierć własnego dziecka, do włączenia w sprawę prywatnej detektyw Holly Gibney (Cynthia Erivo), która posługuje się bardzo niekonwencjonalnymi metodami i której niesamowite umiejętności mają pomóc wyjaśnić tajemniczą zbrodnię.

To co najbardziej podoba mi się w serialu „Outsider” to fakt, że jest jak koń trojański! Myślę, że są w nim przemyślenia dotyczące tego, co oznacza właściwie być mężczyzną. Sądzę, że ewolucja tej historii polega na odejściu od wizerunku klasycznego, policyjnego detektywa w typie obrońcy i bohatera” – mówi Ben Mendelsohn, odtwórca jednej z głównych ról.

To serial nie tylko dla fanów twórczości Stephena Kinga, każdy znajdzie w nim coś fascynującego dla siebie. Najchętniej oglądane seriale HBO w ciągu ostatnich trzech lat zahipnotyzowały publiczność dzięki niesamowicie utalentowanym aktorom, zaskakującym zwrotom akcji oraz autentyczności w prezentowaniu trudnych tematów przeżywania żalu i traumy, które nie pozwolą oderwać Ci się od ekranu aż do elektryzującego zakończenia” – podkreśla Rosemary Markson, starszy wiceprezes ds. Marketingu w Warner Bros. Home Entertainment.

W obsadzie serialu “Outsider”, opartego na bestsellerowej powieści Stephena Kinga znaleźli się zdobywca nagrody Emmy® oraz nominowany do Złotego Globu Ben Mendelsohn (“Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, “Player One”), laureat nagrody Emmy® i Złotego Globu Jason Bateman (“Ozark,” “Bogaci bankruci”), zdobywczyni nagrody Tony, nominowana do Oscara® i Złotego Globu Cynthia Erivo (“Kolor Purpury”, “Harriet”), Bill Camp (nominowany do nagrody Emmy® za rolę w serialu “Długa noc”), Mare Winningham (nominowana do Oscara® za film “Georgia”), Paddy Considine (“The Third Day”), Julianne Nicholson (“Mare of Easttown”), Yul Vázquez (“Rozwód”), Jeremy Bobb ( “The Knick”) oraz Marc Menchaca (“Grzesznica”).

Ben Mendelsohn i Jason Bateman (który wyreżyserował również pierwsze dwa odcinki) są także jednymi z producentów wykonawczych serialu. Za scenariusz odpowiada Richard Price (“Prawo ulicy”, Długa noc”), który również pełnił funkcję producenta wykonawczego. W tym gronie znaleźli się także Andrew Bernstein, Marty Bowen z Temple Hill Entertainment, Jack Bender, Michael Costigan z Aggregate Films, oraz Dennis Lehane. Serial został wyprodukowany przez studio Aggregrate Films, Temple Hill Entertainment w koprodukcji z Civic Center Media i MRC Television

 

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:

  • Sześć krótkich filmów z planu, w tym wywiad ze Stephenem Kingiem, oraz ekskluzywny program zgłębiający początki mitycznej istoty el Cuco
  • "Outsider": kulisy odcinków – cztery krótkie filmy, w których aktorzy i producenci omawiają serial

 
Artykuł przygotowany przez M.K.


WróćDo góry