strzałka do góry
Zwiastuny

Na skrzydłach orłów - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

Basmati Blues - oficjalny zwiastun DVD

"Basmati Blues" na DVD już od 1 grudnia!
KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/BasmatiBlues_empik

Zdobywczyni Oscara, Brie Larson w komedii romantycznej, o odkrywaniu tego co w życiu najważniejsze!

Błyskotliwa naukowiec dr Linda (Brie Larson) zostaje wysyłana przez swoich przełożonych do Indii, aby sprzedać tam genetycznie zmodyfikowany ryż, jaki stworzyła w laboratorium. Jest przekonana, że jedzie nieść pomoc i wspierać lokalnych rolników. Nie zdaje sobie sprawy, że została wykorzystana przez chciwy koncern, która ukrywa przed nią faktyczny powód jej wyjazdu.

Na szczęście młoda kobieta z pomocą przyjaciół odkryje prawdę i rozpocznie walkę o sprawiedliwość.

„Basmati Blues” to niezwykła, pełna przygód historia miłosna, osadzona w przepięknej i egzotycznej scenerii Indii. Wypełniona bollywoodzkimi rytmami, którym nie można się oprzeć, a w dodatku pełna uroczego poczucia humoru, wprawia w doskonały nastrój już od pierwszych scen.

W filmie usłyszymy oryginalne utwory Pearl Jam, Sugarland i Sonu Nigam.

Miffy: Przygody małe i duże, Części 3 i 4 - oficjalny zwiastun DVD

"Miffy: Przygody małe i duże", Części 3 i 4 na DVD od 8 listopada!
KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/Miffy_empik

Uwielbiana przez dzieci i polecana przez rodziców seria dla najmłodszych. Nowoczesna, kolorowa animacja komputerowa oraz sympatyczni bohaterowie zachwycą każdego malucha! Miffy to urocza króliczka, która lubi się uczyć i poznawać świat.

Część 3 na DVD zawiera aż 13 ekscytujących przygód, w których Miffy wraz z przyjaciółmi m.in. odkryją mapę skarbów, dowiedzą się, co to jest biblioteka, i zobaczą, jak działa samolot.

Część 4 na DVD zawiera aż 13 ekscytujących przygód, w których Miffy wraz z przyjaciółmi m.in. wybiorą się na farmę, poznają złego wilka oraz złotą rybkę.

LEGO® NEXO KNIGHTS™, Części 7 i 8 - oficjalny zwiastun DVD (polski dubbing)

"LEGO® NEXO KNIGHTS™", Części 7 i 8 na DVD od 8 listopada!
KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/LEGONexoKnightsEmpik

Nowe przygody LEGO® Nexo Knights! Dołącz do czarnoksiężnika Merloka 2.0. oraz dzielnych rycerzy: Claya, Lance’a, Aarona, Axla i Macy i wkrocz do świata przyszłości!

W części 7, po tym jak Chmura Monstroxa przy użyciu zaklęcia zamieniła Claya w agresywnego rycerza, budzi się on w opustoszałym miasteczku. Czy przyjaciołom uda się go odnaleźć oraz przypomnieć, kim jest i o co walczy?

W części 8 sytuacja w Knighton robi się coraz bardziej napięta. Chmura Monstroxa potrzebuje już tylko jednej Zakazanej Mocy Niesamowitego Odparowania, aby móc ożywić mieszkańca Góry Thunderstrox. Czy Nexo Knights są gotowi do ostatecznej walki?

Andrzej Wajda: Antologia filmowa, Wydanie Kolekcjonerskie (36 DVD)

Premiera "Andrzej Wajda: Antologia filmowa", Wydanie Kolekcjonerskie (36 DVD) już 8 listopada!
KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/AndrzejWajdaAntologia

Majestatyczne wydanie podsumowujące dorobek Andrzeja Wajdy - wielkiego polskiego Artysty, jednego z najbardziej imponujących twórców światowej kinematografii. Zawiera 26 filmów fabularnych, wybranych przez samego Mistrza: od „Pokolenia” po „Powidoki”. Dopełnia je 10 płyt DVD z unikalnymi materiałami dodatkowymi, na których znalazły się min. dokumenty i krótkie metraże Reżysera, filmy o nim, telewizyjne wywiady oraz reportaże z planów. Filmom towarzyszy książka, która zbiera komentarze i opowieści Wajdy na temat poszczególnych dzieł. Wszystkie zawarte w wydaniu filmy poddano rekonstrukcji cyfrowej, a rozmach i jakość edytorska czynią z tej kolekcji absolutnie wyjątkowe przedsięwzięcie.

Antologia zawiera następujące filmy fabularne (26 płyt DVD):
- Pokolenie
- Kanał
- Popiół i diament
- Niewinni czarodzieje
- Popioły
- Wszystko na sprzedaż
- Brzezina
- Krajobraz po bitwie
- Piłat i inni
- Wesele
- Ziemia obiecana
- Smuga cienia
- Bez znieczulenia
- Panny z Wilka
- Człowiek z marmuru
- Człowiek z żelaza
- Danton
- Dyrygent
- Kronika wypadków miłosnych
- Korczak
- Pan Tadeusz
- Zemsta
- Katyń
- Tatarak
- Wałęsa. Człowiek z nadziei
- Powidoki

Materiały dodatkowe (10 płyt DVD), łączny czas trwania 801 minut:

Wróblewski według Wajdy; Jan Nowak Jeziorański. Kurier z Warszawy 60 lat później,1944-2004; My filmujemy naród!; Miłość dwudziestolatków; Na planie; Przekładaniec; Brzezina - Andrzej Wajda o filmie; Kredyt i debet. Andrzej Wajda o sobie; Program Obowiązkowy. Rozmowy przy świątecznym stole; Smuga Cienia – Polska Kronika Filmowa 75/48A, 75/40B; Pogoda domu niechaj będzie z Tobą… Jarosław Iwaszkiewicz; Dyrygent – Henryk Wojnarowski o filmie; Jaki jest z bliska. Andrzej Wajda w 50 rocznicę filmowego debiutu; Robotnicy ’80; Cegła i inne nagrody filmowe; Kamera na reżysera – wywiad z Andrzejem Wajdą o filmie Kronika wypadków miłosnych; Korczak – Agnieszka Holland o filmie; Marzenia są ciekawsze; Szabla Ojca; Powidoki – making of; Wajda – lekcja kina.

W starym, dobrym stylu - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD (polskie napisy)

"W starym, dobrym stylu" na Blu-ray i DVD od 31 października!
KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/WStarymDobrymStylu_empik

Trzej najlepsi kumple – Willie, Joe i Al decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, trzej zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy.

Materiały dodatkowe w wydaniu Blu-ray:
- Komentarz Zacha Braffa
- Sceny niewykorzystane

Materiały dodatkowe w wydaniu DVD:
- Komentarz Zacha Braffa

Masza i Niedźwiedź, Część 7: Bajeczna bajka - oficjalny zwiastun DVD (polski dubbing)

"Masza i Niedźwiedź, Część 7: Bajeczna bajka" na DVD od 25 października!
KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/Masza_DVD

Nowy sezon przygód Maszy i Niedźwiedzia – bestsellerowej serii dla najmłodszych. Zobacz, czy bohaterowie sprawdzą się w nowych rolach: Masza – mechanika samochodowego, a wilki – taksówkarzy! Sprawdź, czy Niedźwiedziowi uda się wreszcie zdobyć serce ukochanej oraz jakie skutki może mieć uzależnienie od gier wideo…

Straszne Historie Maszy, Części 1 i 2 - oficjalny zwiastun DVD (polski dubbing)

"Straszne Historie Maszy, Części 1 i 2" na DVD od 25 października!

Sympatyczna i niesforna Masza, znana z popularnej serii „Masza i Niedźwiedź”, opowiada zupełnie nowe historie, które pomogą przezwyciężyć dziecięce lęki. Intrygujące opowieści dostarczą nie tylko dobrej zabawy, lecz także nauczą, że strach można pokonać!

Część 1 na DVD zawiera m.in. straszną historię o potworach i tych, którzy się ich boją, przerażającą historię o ciemnym lesie i małym żuczku oraz bardzo straszną historię o chłopcu, który bał się myć.

Część 2 na DVD zawiera m.in. koszmarną historię o koszmarach, fantastyczną historię o jeżyku, chłopcu i zielonych kosmitach oraz mrożącą krew w żyłach historię o szczęśliwym wydarzeniu.

DC Wonder Woman. Edycja Rocznicowa - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

"DC Wonder Woman. Edycja Rocznicowa" na DVD od 11 października!
KUP TERAZ ▶ http://bit.ly/WonderWoman_empik

Gdy wskutek zdrady Ares, bóg wojny, ucieka z niewoli, Amazonka księżniczka Diana podejmuje się misji schwytania go, nim chaos i zniszczenie ogarną całą planetę. Z pomocą zadziornego pilota myśliwca Steve’a Trevora Diana wytropi Aresa i podąży za nim do Stanów Zjednoczonych, gdzie czeka ją bitwa, jakiej ludzkość jeszcze nie widziała. Dzięki tej wspaniałej edycji rocznicowej przeżyj raz jeszcze epicką opowieść o księżniczce, która stała się największą superbohaterką w historii!

Materiały dodatkowe:
- Legenda Wonder Woman
- Wonder Woman: Wywrotowe marzenie
- Wonder Woman: Córka mitu
- Komentarz zespołu kreatywnego
- Zapowiedź następnego animowanego filmu ze świata DC Universe: Batman i Harley Quinn

DC Batman kontra Dwie Twarze - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

"DC Batman kontra Dwie Twarze" na DVD od 25 października!

Nowy animowany film pełnometrażowy DC Comics. Tym, razem Batman zmierzy się z byłym prokuratorem generalnym Gotham City, który przeszedł na stronę zbrodni, przyjmując imię Dwie Twarze. Czy o losach Gotham zadecyduje rzut monetą?

Bing, Części 1 i 2 - oficjalny zwiastun DVD (polski dubbing)

"Bing", Części 1 i 2 na DVD!

Nowa seria dla najmłodszych. Poznaj Binga, 3-letniego sympatycznego króliczka, który jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w tym wieku. Bing i jego przyjaciele: Flop, Sula, Pando, Koko i Charlie zapraszają do zabawy.

Część 1 na DVD to aż 13 odcinków pelnych przygód i humoru!
Część 2 na DVD to aż 13 odcinków pelnych przygód i humoru!