strzałka do góry
Zwiastuny

Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Rekiny wojny - oficjalny zwiastun 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD

"Rekiny wojny" na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD od 25 stycznia 2017!

Film reżysera trylogii Kac Vegas. Historia dwóch kumpli (Jonah Hill i Miles Teller), którym udaje się wykorzystać mało znany projekt rządowy, pozwalający niewielkim firmom brać udział w przetargach na kontrakty dla amerykańskiej armii. Panowie zaczynają skromnie, ale wkrótce dorabiają się fortuny. Sytuacja zaczyna ich przerastać, gdy wygrywają kontrakt o wartości 300 mln USD na uzbrojenie wojska w Afganistanie. Aby go zrealizować, muszą podjąć współpracę z typami spod „ciemnej gwiazdy”.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIACH BLU-RAY:
- Generał Phillips: reżyser w akcji
- Rekiny wojny: opowieść z pierwszej ręki
- Pentagon Pie: teledysk

Do końca - oficjalny zwiastun DVD

„Do końca" na DVD od 25 stycznia!

Najnowsza produkcja HBO. Producent wykonawczy Steven Spielberg przedstawia „Do końca” – pasjonującą opowieść o kulisach pełnego wyzwań pierwszego roku prezydentury Lyndona B. Johnsona, człowieka, który musiał scalić społeczeństwo po dramatycznym zabójstwie Kennedy’ego, uporać się z eskalacją wojny w Wietnamie oraz uciszyć wewnętrzne niepokoje dzięki ustawie o prawach obywatelskich.

MATERIAŁY DODATKOWE:
- Bryan Cranston: przygotowania do roli
- Do końca: spacer przez historię

Mój przyjaciel smok - oficjalny zwiastun DVD #2

Mój przyjaciel smok na DVD od 18 stycznia!

Disney przedstawia magiczną i niezwykłą przygodę... Tajemniczy dziesięciolatek Pete twierdzi, że mieszka w lesie sam, jedynie w towarzystwie wielkiego, zielonego smoka o imieniu Elliot. Strażniczka leśna Grace oraz jedenastoletnia Natalie będą musiały ustalić pochodzenie chłopca i odkryć prawdę o magicznym stworzeniu.

Mój przyjaciel smok - oficjalny zwiastun DVD #1

Mój przyjaciel smok na DVD od 18 stycznia!

Disney przedstawia magiczną i niezwykłą przygodę... Tajemniczy dziesięciolatek Pete twierdzi, że mieszka w lesie sam, jedynie w towarzystwie wielkiego, zielonego smoka o imieniu Elliot. Strażniczka leśna Grace oraz jedenastoletnia Natalie będą musiały ustalić pochodzenie chłopca i odkryć prawdę o magicznym stworzeniu.

Nowy świat - oficjalny zwiastun DVD

„Nowy świat” na DVD od 11 stycznia!

W podróży ku lepszemu, w ucieczce od złego, przyglądamy się losom trzech młodych imigrantów, dla których Polska stała się tytułowym „nowym światem”.
Żanna wraz z dzieckiem uciekła z ogarniętej chaosem Białorusi. Azzam pracował dla polskiej armii w Afganistanie jako tłumacz, a teraz próbuje poradzić sobie z wojenną traumą. Odrzucona przez rodzinę Wiera wyjechała z Ukrainy. Film wzrusza szczerością i prawdziwymi emocjami, pokazując ludzi, którzy nas na co dzień otaczają, a których nie dostrzegamy.

Materiały dodatkowe:
· zwiastun filmu Powidoki
· zwiastun kinowy Nowy Świat
· materiały z planu

Mad Max Kolekcja Wysokooktanowa na Blu-ray i DVD

Mad Max Kolekcja Wysokooktanowa na Blu-ray i DVD!

Mad Max w zupełnie nowej odsłonie! Cztery legendarne, postapokaliptyczne arcydzieła wizjonerskiego reżysera George’a Millera w jednej epickiej kolekcji. Pakiet, poza oryginalną wersją kinową filmu Mad Max: Na drodze gniewu zawiera także wyjątkową, czarno-białą, olśniewającą wizualnie kopię tej produkcji. Delektuj się, porównuj i odkryj, dlaczego reżyser George Miller uważa tę edycję za lepszą od oryginału! Dodatkowo dysk bonusowy z dokumentem "Szaleństwo Maxa" oraz zupełnie nowy, niepublikowany wcześniej dysk z dokumentem dotyczącym produkcji filmu "Mad Max 2: Wojownik szos".

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIACH BLU-RAY I DVD:
- Wprowadzenie reżysera George'a Millera do wersji specjalnej Balck& Chrome filmu Mad Max: Na drodze gniewu;
- Szaleństwo Maxa – dokument odsłaniający kulisy powstawania filmu, od którego wszystko się zaczęło.

Teoria wielkiego podrywu, Sezon 9 - oficjalny zwiastun DVD

Teoria wielkiego podrywu, Sezon 9 na DVD od 2 grudnia!

Globalne zmiany klimatu to pestka w porównaniu z zawirowaniami w związkach uzdolnionych naukowo, ale ułomnych pod względem towarzyskim bohaterów przebojowego serialu komediowego Teoria Wielkiego Podrywu. Spontaniczny ślub Leonarda i Penny w Las Vegas niemal nie dochodzi do skutku, gdy panu młodemu zbiera sie‚ na przedślubne wyznania w najgorszym możliwym momencie. Nadmiernie racjonalny Sheldon i romantyczna Amy rozstają się, ale prawo przyciągania i nieoczekiwana urodzinowa niespodzianka sprawią‚ że znowu zostaną parą. Howard i Bernadette niepewnie wchodzą w nową fazę małżeńskiego eksperymentu, gdy okazuje się‚ że zostaną rodzicami. Raj próbuje nieudolnie lawirować między dwiema dziewczynami. W efekcie przeżywa niezapomniane walentynki... Teoria Wielkiego Podrywu jest wybuchowa i pełna zaskakujących zwrotów akcji. Zobaczysz niedoszłych fatygantów, syndrom odizolowania Stuarta, charakterną Babunię oraz potyczki rodziców.
24 odcinki sezonu dziewiątego sprawią, że ze śmiechu zgubisz kapcie i wypadniesz z orbity!

Materiały dodatkowe:
• Panel Comic-Con 2-15
• # JustAskBBT: Kto dostanie kanapę...
Członkowie obsady odpowiadają na pytania fanów z Twittera
• # JustAskBBT: Gdybym musiał polecieć na Marsa...
Członkowie obsady odpowiadają na jeszcze więcej pytań z Twittera
• Teoria Wielkiego Podrywu charytatywnie
Gwiazdy i zespół kreatywny świętują przyznanie stypendiów naukowych ufundowanych przez twórców serialu
• Miłość to wielka niewiadoma
Członkowie obsady odpowiadają na pytania dotyczące miłosnych rewolucji, które wstrząsnęły sezonem dziewiątym
• Wielka 200!
Gwiazdy i zespół kreatywny świętują dwusetny odcinek serialu
• Gagi z planu

Following, Sezon 3 - oficjalny zwiastun DVD

Following, Sezon 3!Po wstrząsającej zabawie w kotka i myszkę, która doprowadziła do schwytania seryjnego mordercy i przywódcy sekty Joe Carrolla (James Purefoy) w sezonie drugim, Ryan Hardy (Kevin Bacon) w końcu zaczyna nowe życie. Powraca do FBI, by pracować u boku swej bratanicy, Max Hardy (Jessica Stroup) oraz partnera Mike’a Westona (Shawn Ashmore), a do tego zakochuje się w dr Gwen Carter (Zuleikha Robinson). Jednak szczęście Ryana trwa krótko, bo na horyzoncie pojawia się nowe zagrożenie, obnażając grzechy z przeszłości i rozdrapując stare rany. Podczas gdy Joe oczekuje na egzekucję, członkowie zespołu muszą rozwikłać kolejną zagadkę, nim tajemniczy wróg zniszczy ich wszystkich. Czy to możliwe, aby ktoś nawet bardziej niebezpieczny niż Joe Carroll przebywał na wolności? Nie przegap piętnastu pełnych napięcia i nieprzewidywalnych odcinków trzeciego sezonu serialu The Following.Materiały dodatkowe:

• Gdy bohaterowie kłamią

• Zło ma wiele twarzy

• Sztuka fotografii kryminalistycznej

• Romantyczny Ryan

• Following: śmierć na wesoło

• Panel Comic-Con w Nowym Jorku (2014)

• Sceny niewykorzystane

• Gagi z planu

Batman: Zabójczy żart - oficjalny zwiastun DVD

Batman: Zabójczy żart na DVD już od 2 grudnia!

Spotkanie z Mrocznym Rycerzem na zawsze zmienia Jokera. Doprowadzony do szaleństwa komik po ucieczce ze szpitala psychiatrycznego za nowy cel obiera sobie komisarza Gordona. Tylko Batman może pokrzyżować jego plany. Człowiek-Nietoperz musi kolejny raz pokonać obłąkanego superprzestępce, aby uratować miasto przed zagładą. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Kevin Conroy (Batman), Mark Hamill (Joker), Tara Strong (Batgirl).

Dodatki specjalne:

- zapowiedź kolejnego filmu animowanego z Uniwersum DC

My Little Pony: Equestria Girls - Legenda Everfree - oficjalny zwiastun DVD

My Little Pony Equestria Girls: legenda everfree na DVD już od 2 grudnia!

Nowa, fascynująca pełnometrażowa przygoda Equestria Girls! Uczniowie liceum Canterlot wybierają się na długo wyczekiwany obóz Everfree. Rainbow Dash, Applejack, Pinkie Pie, Rarity, Fluttershy i Sunset Shimmer są bardzo podekscytowane, jednak w obozie zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Dziewczyny kolejny raz będą musiały połączyć siły, aby zmierzyć się z zagrażającą obozowi magią.