strzałka do góry
Zwiastuny

Zakonnica - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

The Knick, Sezon 1 - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

"The Knick” od 18 września na DVD!

Osadzony w Nowym Jorku w pierwszych latach XX wieku The Knick – to przełomowy serial nagrodzonego Oscarem® reżysera Stevena Soderbergha, w którym w rolę główną wcielił się wyróżniony nominacją do Nagrody Akademii Clive Owen.
Akcja serialu rozgrywa się w szpitalu Knickerbocker (nazywanym The Knick), borykającym się z kłopotami finansowymi oraz odejściem zamożniejszych pacjentów. Jedyną i ostatnią szansą placówki jest dr Thackery (w tej roli Clive Owen), który wraz z pielęgniarkami, chirurgami i całym personelem, podejmuje walkę o utrzymanie szpitala i samego siebie.
The Knick w fascynujący sposób ukazuje problemy początków XX wieku (niektóre wciąż aktualne) w tym min. wykluczenie rasowe, podział społeczny, szybkie (i nieuregulowane) zmiany w medycynie, uzależnienie od narkotyków i wiele innych. Dzięki wspaniałej obsadzie, w tym Andre Holland (dr Algernon Edwards), Juliet Rylance (Cornelia Robertson), Eric Johnson (dr Everett Gallinger), Michael Angarano (dr „Bertie” Chickering Jr.), Eve Hewson (Lucy Elkins) mamy możliwość zobaczenia z bliska początków nowoczesnej medycyny.

Dodatki na wydaniu DVD:

KOMENTARZE - Zobacz co do powiedzenia mają Jack Amiel, Michael Begler, Jeremy Bobb, Eve Hewson, Michael Angarano, Chris Sullivan, Cara Seymour oraz Eric Johnson.

San Andreas - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polskie napisy)

an Andreas – od 2 października na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Dwayne Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej.

PORUSZAJĄCE ZIEMIĘ DODATKI SPECJALNE NA BLU-RAY:
- San Andreas: Prawdziwa linia uskoku
- Dwayne Johnson na ratunek
- Skala trzęsienia Komentarz reżysera Brada Peytona
- Sceny niewykorzystane
- Gagi
- Kaskaderskie sceny akcji

LEGO NINJAGO, Opętanie, Część 1 – oficjalny zwiastun DVD – polskie napisy

"LEGO NINJAGO, Opętanie, Część 1" od 11 września na DVD!

Nowa część bestsellerowej serii LEGO NINJAGO. Odkąd Ninja pokonali Mistrza Chena i jego armię, stali się bardziej zjednoczeni i potężni. Lloyd wciąż jednak przeżywa odejście ojca do Przeklętej Krainy i zaczyna wątpić w sens swojej dalszej drogi. Kai składa przysięgę, że będzie się nim opiekował. Obietnica ta poddana będzie jednak próbie, gdy chłodny wiatr wedrze się w ciało Lloyda i opęta go.

Star Wars: Rebelianci, sezon 1 – oficjalny zwiastun DVD – polski dubbing

"Star Wars: Rebelianci, sezon 1" na DVD od 8 września!

Iskra buntu została wzniecona, zobacz pierwszy sezon "Star Wars: Rebelianci"! "Star Wars: Rebelianci" to przepełniona akcją kontynuacja legendarnej sagi Star Wars! Nastały mroczne czasy… Galaktyczne Imperium sprawuje w galaktyce władzę żelaznej pięści. Siły Imperium okupują planetę rujnując życie jej mieszkańców. Grupa rebeliantów – Ezra, Hera, Kanan, Sabine, Zeb i Chopper – podejmują odważną walkę przeciwko agresorowi, aby przywrócić pokój i wolność w galaktyce.

Dodatki:
- Zwiad rebeliantów - za kulisami odcinków: Iskra rebelii, Droidy w opałach, Lot myśliwcem, Powrót dawnych mistrzów, W szeregach wroga, Co kryje mrok, Dzień imperium, Siły wsparcia, Droga Jedi, Ryzykowna gra, Wizja nadziei, Wezwanie, Odsiecz, Galaktyka w ogniu.

Avengers: Czas Ultrona - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polskie napisy)

Na Blu-ray 3D™,Blu-ray™ i DVD!

Wielki powrót superbohaterów! Marvel Studios przedstawia światowy fenomen „Avengers: Czas Ultrona”, monumentalne widowisko SF, które pobiło wszelkie rekordy popularności na świecie! Stworzony w dobrej wierze przez Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.) Ultron (James Spader) zamienia się w zagrażającego ludzkości potwora. Teraz Iron Man, Kapitan Ameryka (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth) i Hulk (Mark Ruffalo) wspierani przez Czarną Wdowę (Scarlett Johansson), Hawkeye’a (Jeremy Renner) i Nicka Fury (Samuel L. Jackson) muszą połączyć siły, aby pokonać Ultrona i ocalić ludzi… Jeśli zdołają sprostać wyzwaniu!

Na płytach Blu-ray 3D™ , Blu-ray™ i DVD obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

WYDANIE BLU-RAY 3D™, BLU-RAY™
- Reportaże: Widziane od środka, Jak powstawał film "Avengers: Czas Ultrona", Kamienie Nieskończoności, Dookoła świata
- Sceny niewykorzystane i rozszerzone: Człowiek w świątyni, Uważajcie na siebie, Bruce i Natasha rozmawiają, Jaskinia Norn
- Komentarz audio Jossa Whedona
- Gagi z planu

WYDANIE DVD
- Reportaż „Dookoła świata”

Avengers: Czas Ultrona - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polski dubbing)

Na Blu-ray 3D™,Blu-ray™ i DVD!

Wielki powrót superbohaterów! Marvel Studios przedstawia światowy fenomen „Avengers: Czas Ultrona”, monumentalne widowisko SF, które pobiło wszelkie rekordy popularności na świecie! Stworzony w dobrej wierze przez Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.) Ultron (James Spader) zamienia się w zagrażającego ludzkości potwora. Teraz Iron Man, Kapitan Ameryka (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth) i Hulk (Mark Ruffalo) wspierani przez Czarną Wdowę (Scarlett Johansson), Hawkeye’a (Jeremy Renner) i Nicka Fury (Samuel L. Jackson) muszą połączyć siły, aby pokonać Ultrona i ocalić ludzi… Jeśli zdołają sprostać wyzwaniu!Na płytach Blu-ray 3D™ , Blu-ray™ i DVD obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:WYDANIE BLU-RAY 3D™, BLU-RAY™

- Reportaże: Widziane od środka, Jak powstawał film "Avengers: Czas Ultrona", Kamienie Nieskończoności, Dookoła świata

- Sceny niewykorzystane i rozszerzone: Człowiek w świątyni, Uważajcie na siebie, Bruce i Natasha rozmawiają, Jaskinia Norn

- Komentarz audio Jossa Whedona

- Gagi z planuWYDANIE DVD

- Reportaż „Dookoła świata”

Gorączka lodu – animowany film krótkometrażowy na Blu-ray i DVD!

Już 28 sierpnia na rynku ukaże się wydanie Blu-ray™ i DVD filmu Disneya „Kopciuszek” – wzruszającej, inspirującej i zabawnej opowieści o triumfie dobra nad rozpaczą i okrucieństwem, która zachwyci widzów w każdym wieku.

W obu edycjach filmowi będzie towarzyszyć wyjątkowa, nagrodzona Oscarem® krótkometrażówka „Gorączka lodu”, dzięki której fani Disneya powrócą do świata przebojowej „Krainy lodu”, aby razem z bohaterami świętować urodziny księżniczki Anny!

Po niespodziewanej śmierci ojca życie Elli (Lily James) staje się udręką. Zdana na łaskę okrutnej macochy (Cate Blanchett) i jej dwóch podłych córek, Anastazji oraz Gryzeldy, dziewczyna zostaje zdegradowana do roli służącej i pogardliwie przezwana Kopciuszkiem. Mimo rozpaczliwej sytuacji Ella stara się zachować dobroć, odwagę i pogodę ducha. Pewnego dnia poznaje w lesie czarującego chłopaka (Richard Madden), który podaje się za czeladnika z pałacowych warsztatów, choć w rzeczywistości jest samym księciem. Szybko rodzi się między nimi głęboka więź. Kiedy wszystkie dziewczęta zostają zaproszone na królewski bal, Ella liczy na to, że znowu spotka Tycia, jednak macocha bezlitośnie drze jej najlepszą sukienkę i zakazuje udziału w zabawie. Na szczęście do akcji wkracza dobra wróżka chrzestna (Helena Bonham Carter) i za pomocą kilku sztuczek na zawsze odmienia los Kopciuszka...

Mad Max: Na drodze gniewu - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polskie napisy)

„Mad Max: Na drodze gniewu” od 25 września na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD!

Reżyser George Miller, twórca postapokaliptycznej, legendarnej serii MAD MAX, powraca do świata Wojownika Szos z nowym filmem Mad Max Na drodze gniewu. Prześladowany przez demony przeszłości Max Rockatansky (Tom Hardy), uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy ucikinierów, kierowanej przez Imperatorkę Furiosę (Charlize Theron), przemierzającą tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wasteland). W pościg za nimi wyrusza rozjuszony watażka, który zwołuje wszystkie swoje gangi i wytrwale ściga buntowników, podczas gdy na drogach toczy się wysokooktanowa wojna.

Dodatki w wydaniu Blu-ray 3D i Blu-ray:
Wjedź na pełnym gazie do świata Maxa, Furiosy i Immortana, w którym przetrwać mogą tylko prawdziwi szaleńcy! George Miller, Tom Hardy i Charlize Theron przeniosą Cię do centrum pustynnego zamętu, pokazując jak powstawały najbardziej niesamowite sceny filmu, w których akcja rozwija się z szybkością, jakiej jeszcze nigdy nie widzieliście na ekranie!

Kopciuszek - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD (polski dubbing)

Kopciuszek – od 28 sierpnia na Blu-ray i DVD.

Przenieś się do cudownego świata przesyconego magią i urzekającym pięknem. Disney z dumą prezentuje nową, zrealizowaną z królewskim rozmachem ekranizację klasycznej baśni o Kopciuszku. Mądra i piękna Ella (Lily James) zdana na łaskę okrutnej Macochy (Cate Blanchett) oraz jej niegodziwych córek stara się zachować odwagę i dobroć w każdej sytuacji. Kiedy los stawia na jej drodze księcia (Richard Madden), Ella postanawia wyjść naprzeciw przeznaczeniu. Wesprze ją w tym Dobra Wróżka (Helena Bonham Carter). Dołącz do ukochanej bohaterki, przeżyj zapierającą dech w piersiach przygodę i zawiruj w tańcu, zanim zegar wybije północ!

W obu edycjach filmowi będzie towarzyszyć wyjątkowa, nagrodzona Oscarem® krótkometrażówka „Gorączka lodu”, dzięki której fani Disneya powrócą do świata przebojowej „Krainy lodu”, aby razem z bohaterami świętować urodziny księżniczki Anny!

Ponadto wydanie Blu-ray™ zostanie wzbogacone o wiele atrakcyjnych materiałów dodatkowych:
• Odtwarzanie baśniowego świata
• Zabawa z kostiumami
• Przygotowania do balu
• Alternatywny początek: Dzieciństwo Elli
• Kudłaci przyjaciele Elli

Teen Beach 2 - oficjalny zwiastun DVD

Popłyń z prądem, oglądając najbardziej gorący sequel pod słońcem! Lato dobiegło końca i zaczął się nowy rok szkolny. Związek Brady’ego (Ross Lynch) i Mack (Maia Mitchell) wydaje się zmierzać ku końcowi, ale tylko do momentu, gdy Lela, Tanner i reszta dzieciaków z „Wet Side Story” niespodziewanie powracają do ich życia. Oszołomiona nowinkami współczesnego świata Lela pragnie w nim pozostać, jednak współczesny świat i ten z przeszłości nie pasują do siebie. Czy Mack i Brady odnajdą magię, by pomóc dzieciakom wrócić do domu i uratują swój związek zanim będzie za późno?

Przepełniona tańcem i muzyką komedia „Teen Beach 2” to pełen szalonego humoru obowiązkowy wakacyjny seans dla wszystkich, którzy kochają wodę i przygodę!