strzałka do góry
Zwiastuny

Zakonnica - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

LEGO Friends, Część 3 - oficjalny zwiastun DVD (polski dubbing)

„LEGO Friends" Część 3 już na DVD!

Zupełnie nowe przygody przyjaciółek z Heartlake City! Dołącz do Olivii, Mii, Andrei, Emmy i Stephanie! Weź udział w niezwykłym konkursie talentów, który swoją obecnością uświetni wielka gwiazda pop – Livi. Wybierz się również wraz z dziewczynami na obóz naukowy i do Grand Hotelu, aby przekonać się po raz kolejny, że nie ma większej siły niż... siła przyjaźni!

Dodatkowo na DVD premierowy odcinek LEGO ELVES "Magiczna przygoda"!

Ant-Man - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polskie napisy)

"Ant-Man" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 27 listopada!

Marvel Studios przedstawia nowego członka ekipy Avengers. Ant-Man, jest uzbrojony w niezwykły skafander pozwalający na zmniejszanie rozmiaru przy eksplozji niezwykłej siły. Król złodziei, Scott Lang jednoczy się ze swoim nowym mentorem Dr. Hankiem Pymem, by chronić przed przestępcami sekret niezwykłego skafandra. W wyścigu, którego stawką jest przyszłość ludzkości, Pym i Lang muszą dokonać śmiałego skoku, zanim układ sił ulegnie zmianie.

Dodatki w wydaniu Blu-ray 3D i Blu-ray:
- Komentarz audio Peytona Reeda i Paula Rudda
- Reportaże: Za kulisami filmu „Ant-Man”
- Podróż do Makrowersum
- WHIH News Front
- Sceny niewykorzystane i rozszerzone

Ant-Man - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polski dubbing)

"Ant-Man" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 27 listopada!

Marvel Studios przedstawia nowego członka ekipy Avengers. Ant-Man, jest uzbrojony w niezwykły skafander pozwalający na zmniejszanie rozmiaru przy eksplozji niezwykłej siły. Król złodziei, Scott Lang jednoczy się ze swoim nowym mentorem Dr. Hankiem Pymem, by chronić przed przestępcami sekret niezwykłego skafandra. W wyścigu, którego stawką jest przyszłość ludzkości, Pym i Lang muszą dokonać śmiałego skoku, zanim układ sił ulegnie zmianie.

Dodatki w wydaniu Blu-ray 3D i Blu-ray:
- Komentarz audio Peytona Reeda i Paula Rudda
- Reportaże: Za kulisami filmu „Ant-Man”
- Podróż do Makrowersum
- WHIH News Front
- Sceny niewykorzystane i rozszerzone

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii, Wydanie rozszerzone trylogia na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD - spot

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", Wydanie rozszerzone trylogia już na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD!

Najbardziej kompletna i najdłuższa epicka przygoda w reżyserii Petera Jacksona. Udaj się w podróż tam i z powrotem do Śródziemia razem z Hobbitem.
Ekskluzywne wydania zawierają wersje rozszerzone wszystkich trzech części Trylogii i ponad 28 godzin fascynujących materiałów zza kulis, w tym - Dodatki specjalne części 7-12!

Dodatki:
Materiał dodatkowy części 7-12; Komentarze twórców i obsady;
Nowa Zelandia: Dom Śródziemia części 1-3 i wiele więcej

Following, Sezon 2 - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

"Following", Sezon 2 na DVD od 6 listopada!

Kultowy serial kryminalny Kevina Williamsona powraca w drugim, zabójczym sezonie. Rok po wydarzeniach pierwszego sezonu seryjny zabójca i lider sekty Joe Caroll (James Purefoy) zostaje uznany za zmarłego, a były agent FBI Ryan Hardy (Kevin Bacon) próbuje odbudować swoje życie. Przerażająca seria morderstw sprawia, że Hardy i jego były partner, agent Mike Weston (Shawn Ashmore) podejmują własne dochodzenie i kontaktują się z jedyną ofiarą, która przeżyła atak Lily Gray (Connie Nielsen). W śledztwie pomaga mu siostrzenica Max (Jessica Stroup), która pracuje w nowojorskiej policji. Hardy nie musi długo czekać, aby po raz kolejny stać się celem zamachowców. Wraz z nowymi, psychopatycznymi postaciami wzrasta niebezpieczeństwo i poziom intryg tej upiornej gry aż do ostatecznego finału pełnego uczuć, krwi i terroru.
Niespodziewane zwroty akcji w 15, trzymających w napięciu odcinkach, przyprawią Cię o dreszcze. To po prostu trzeba zobaczyć!
DODATKI SPECJALNE:
- The Following 14 wyjątkowych reportaży zza kulis
- 4 opowieści: Śladami Marcosa Siega:, Religia Joe Carolla,
- Związani wspólnym wrogiem i Maska Joe’go
- Alternatywne zakończenie 2. sezonu
- Zapowiedź: Silence
- 2013 Comic-Con Panel
- Niewykorzystane sceny
- Gagi

Mentalista, sezon 5 - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

"Mentalista”, sezon 5 na DVD!

NOWE SPRAWY, ŚWIEŻY UMYSŁ I NOWY TROP PROWADZĄCY DO RED JOHNA.
Zarzuty postawione w poprzednim sezonie przeciwko Patrickowi Jane’owi, konsultantowi Kalifornijskiego Biura Śledczego (CBI), zostały wycofane i wszystko wróciło do normalności, a raczej do „nienormalności”. Do rozwiązania najbardziej tajemniczych spraw kryminalnych Jane używa niezmiennie swoich wyjątkowych umiejętności, mentalnych manipulacji i tricków. W nowym sezonie, zawierającym setny odcinek serialu, obsesja Jane’a związana ze zdemaskowaniem Red Johna, pochłania każdą chwilę jego życia, zwodząc go poza granice prawa oraz przybliżając, jak nigdy dotąd, do odkrycia prawdziwej tożsamości seryjnego mordercy.
Jednak kiedy Wydział Bezpieczeństwa Wewnętrznego we współpracy z FBI włącza się do prowadzenia sprawy, niekonwencjonalne metody pracy Jane’a zaczynają budzić sprzeciw wśród jego najbardziej lojalnych współpracowników. Czy umiejętności Jane’a i jego urok przybliżą go do odkrycia prawdy ? Jak daleko jest za daleko? Podążaj za wskazówkami ukrytymi w 22 hipnotyzujących odcinkach piątego sezonu.

DODATKI SPECJALNE:
- SPECJALISTA OD AKCJI: PRZENIESIENE SCENARIUSZA NA EKRAN – Producent wykonawczy, Bruno Heller oraz Chris Long zdradzają tajniki wyczynów kaskaderskich
- EMOCJONUJĄCE ARESZTOWANIE: ZACHOWANIE REALIZMU DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z CBI – Tim Kang i Owan Yeoman przedstawiają wskazówki przygotowane przez policyjnego doradcę technicznego Karla Sonnenberga oraz ujawniają ile wysiłku i integralności wymagało szkolenie agentów aby „myśleli jak gliny”.

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii, Wydanie rozszerzone na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD - spot

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii, Wydanie rozszerzone na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 17 listopada!

Epickie zakończenie trylogii Hobbit w reżyserii Petera Jacksona. Ekskluzywne Edycje Rozszerzone zawierają 20 minut nigdy wcześniej niepokazywanych materiałów filmowych oraz 9 godzin dodatków zza kulis ukazujących z bliska proces produkcyjny. Film po raz pierwszy w wersji z polskim lektorem.

Elf. Rozśpiewane Święta - oficjalny zwiastun DVD - polski dubbing

"Elf. Rozśpiewane Święta" na DVD od 6 listopada!

Pokochaj elfa Buddy’ego i daj się oczarować magii Świąt! Elf – Rozśpiewane Święta to ujmująca i pełna fantazji animacja dla całej rodziny oparta na popularnym filmie fabularnym i bestsellerowym broadwayowskim musicalu. Kiedy Buddy odkrywa swoją tożsamość, wyrusza do Nowego Jorku, by odszukać ojca. Śmiej się, śpiewaj i zobacz, jak elf i jego nowi przyjaciele przywrócą w mieście ducha świąt.

Dodatki:
- Elf: Tajemnice sesji nagraniowej

Magic Mike XXL - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD (polskie napisy)

"Magic Mike XXL" na Blu-ray i DVD od 20 listopada!

Kontynuacja hitu kinowego z 2012 roku Magic Mike. Akcja filmu Magic Mike XXL rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz także pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi poszukać sobie nowego zajęcia. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu — wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.

WYJĄTKOWE DODATKI SPECJALNE
- Układy taneczne w Magic Mike XXL
- Georgia ORAZ Malik - niepowtarzalny występ na scenie

Szubienica - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD (polskie napisy)

"Szubienica" na Blu-ray i DVD od 4 grudnia!

TWÓRCA TAKICH HORRORÓW JAK PARANORMAL ACTIVITY ORAZ NAZNACZONY PRZEDSTAWIA NOWE OBLICZE GROZY.
W 1993 roku dochodzi do wypadku, w wyniku którego śmierć ponosi aktor biorący udział w szkolnym przedstawieniu. Dwadzieścia lat później, grupa teatralna w tej samej szkole postanawia ponownie wystawić feralną sztukę upamiętniającą tragedię. Trzech uczniów postanawia sabotować przedstawienie, dlatego włamują się nocą do szkoły. Szybko przekonują się, że okropności z przeszłości nie zawsze zostają pochowane. Punktem kulminacyjnym stają się szokujące nagrania zarejestrowane przez ich kamery, przedstawiające serię niewytłumaczalnych i dziwnych wydarzeń.

Dodatki:
- Szubienica: Oryginalna wersja tej samej historii kręcona ‘z ręki’, która zaintrygowała producentów w Hollywood i sprawiła, że Szubienica trafiła do kin na całym świecie
- Sceny niewykorzystane
- Gagi i wiele więcej