strzałka do góry
Zwiastuny

Zakonnica - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

Looney Tunes: Kto dogoni Królika? – oficjalny zwiastun DVD

„Looney Tunes: Kto dogoni Królika?” od 11 września na DVD!

Pełnometrażowa nowość z kultowymi bohaterami Looney Tunes. Kiedy piękna sprzedawczyni perfum, Lola Bunny, otrzymuje w prezencie magiczny kwiat, który sprawia, że wszystko staje się niewidzialne, dodaje go do swoich perfum. W nadziei na wielki sukces Lola wraz ze zwariowanymi kompanami – Królikiem Bugsem i Kaczorem Daffym – wyrusza w szaloną podróż do Paryża, a ścigać ich będzie plejada gwiazd Looney Tunes!

Dodatki:
- Wsciekli i Szybcy;
- Upadek Kojota;
- Fur of Fying;
- Najlepsi Przyjaciele;
- Chyba Widziałem Kotecka

Liga Sprawiedliwości - Legion Zagłady – oficjalny zwiastun DVD

„LEGO: Liga Sprawiedliwości - Legion Zagłady” od 11 września na DVD!Nowy film pełnometrażowy z superbohaterami ze świata LEGO. Odkąd pieczę nad miastem przejęła Liga Sprawiedliwości, przestępcy uciekają z Metropolis. Aby zrównoważyć siły, geniusz zbrodni – Lex Luthor razem ze swoimi sprzymierzeńcami powołuje Legion Zagłady. Planuje zaatakować supertajną bazę rządową – Strefę 52. Czy nowe siły umożliwią mu realizację złowieszczego planu i zwycięstwo?Dodatki:

- Tworzenie efektów dźwiękowych

Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory na DVD!

"Liga Sprawiedliwości: Bogowie i potwory” na DVD od 21 sierpnia!

Wybierz się w podróż do alternatywnego świata, w którym Liga Sprawiedliwości to trio obdarzone niezbadanymi mocami. To już nie jest Metropolis, jakie znałeś do tej pory – Superman, Batman i Wonder Woman łączą sprawiedliwość z brutalną siłą. Kiedy grupa naukowców ulega śmiertelnym „wypadkom”, zaczyna się gra o wysoką stawkę, pełna intryg i akcji.

Dodatki:
Batman: Bad Blod - zapowiedź najnowszego filmu animowanego DC Universe

Jupiter: Intronizacja - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polskie napisy)

"Jupiter: Intronizacja” od 12 czerwca na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD!Epicka opowieść przygodowa sci-fi w reżyserii Wachowskich, twórców trylogii Matrix. Jupiter Jones (Mila Kunis) urodziła się pod osłoną nocnego nieba, a jej narodzinom towarzyszyły znaki świadczące o tym, że jest stworzona do wielkich rzeczy. Dopiero gdy na Ziemię przybywa zwiadowca Caine (Channing Tatum), zaczyna dostrzegać swoje przeznaczenie i niezwykłe dziedzictwo.Dodatki na wydaniu Blu-ray 3D:

- Poznaj moc wyobraź i innowacyjności Wachowskich oraz ich zespołu projektowego, dzięki którym przy użyciu rewelacyjnych efektów specjalnych, zajrzysz w głąb świata Jupiter Intronizacji

- Jupiter Jones: Przeznaczenie jest w nas: Dołącz do podróży Jupiter Jones i zobacz jak z imigranta stała się Królową Wszechświata

- Jupiter Intronizacja: Genetycznie połączeni: Zobacz jak twórcy filmu tworzyli fantastyczne hybrydy ludzi-zwierząDodatki na wydaniu Blu-ray i DVD:

- Jupiter Jones: Przeznaczenie jest w nas- Dołącz do podróży Jupiter Jones i zobacz jak z imigranta stała się Królową Wszechświata;

- Jupiter:Intronizacja - Genetycznie połączeni - Zobacz jak twórcy filmu tworzyli fantastyczne hybrydy ludzi-zwierząt.

Dolina Krzemowa, Sezon 1 - oficjalny zwiastun DVD

„Dolina Krzemowa” Sezon 1

Zupełnie nowy serial komediowy o mieszkańcach kalifornijskiej Doliny Krzemowej powstały dzięki współpracy dwóch niekonwencjonalnych twórców - Aleca Berga oraz Mike'a Judge'a. Fabuła skupia się na opanowanych współczesną gorączką złota pasjonatów nowych technologii w Dolinie Krzemowej, gdzie ludzie posiadający największe kwalifikacje do osiągnięcia sukcesu, są do tego najmniej przygotowani.

Dodatki:
- DOLINA KRZEMOWA - Zajrzyj za kulisy i zobacz jak powstawał serial Dolina Krzemowa
- TECHCRUNCH: DISRUPT! Dowiedz się jak w Dolinie Krzemowej powstała unikatowa konferencja TechCrunch: Disrupt!
- HOSTEL HAKERÓW - Wyrusz w podróż przez siedzibę Pied Piper

Wada ukryta - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD (polskie napisy)

„Wada ukryta” od 19 czerwca na Blu-ray i DVD!

Wyreżyserowana przez Paula Thomasa Andersona ekranizacja powieści Thomasa Pynchona wiernie oddaje klimat końcówki psychodelicznych lat 60tych. Otoczony galerią dziwnych postaci – hipisów, surferów, detektywów, uwodzicielek, narkomanów, gangów i tajemniczych grup działających pod przykryciem, prywatny detektyw Doc Sportello balansuje na granicy absurdu i surrealistycznych halucynacji. Filmowa historia noir w najlepszym wydaniu!

Dodatki:
Zwiastuny: Los Paranoias, Shasta Fay, The Golden Fang, Everything in this Dream.

Zakazane Imperium, Sezon 5

Piąty i finalny sezon jednego z najgłośniejszych seriali HBO. Bezkompromisowa opowieść o Ameryce z czasów prohibicji i pozbawionym skrupułów Enochu Thompsonie. Akcja przenosi się w okres wielkiego kryzysu, kiedy to Nucky próbuje wykorzystać nową rzeczywistość ekonomiczną, by powiększyć swoje wpływy i nawiązać nowe relacje biznesowe. Twórcą serialu jest Terence Winter (Rodzina Soprano), który otrzymał za niego dwie nominacje do Nagrody Emmy.Dodatki:

- Zakątki Zakazanego Imperium: posłuchaj w jaki sposób szukano unikalnych budynków i miejsc oraz planów zdjęciowych dla poszczególnych odcinków serialu,

- Audio komentarze z obsadą i twórcami serialu.

Newsroom, Sezon 3 - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

Newsroom” Sezon 3 na DVD od 12 czerwca!

Wyróżniony Nagrodą Emmy Jeff Daniels i Emily Mortimer w finałowym sezonie serialu Newsroom stworzonym przez nagrodzonego Oscarem Aarona Sorkina. Wskutek serii wydarzeń stacja ACN nadająca program informacyjny News Night będzie zagrożona wrogim przejęciem. Pracownicy programu ponownie zmierzą się z prywatnymi i zawodowymi dylematami i problemami, które zaważą na ich dalszych losach.

Dodatki:
- Komentarze,
- Sceny niewykorzystane,
- Za kulisami.

Snajper - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD (polskie napisy)

„Snajper ” na Blu-ray i DVD od 22 czerwca!

Najnowszy film Clinta Eastwooda. Oscar 2015 za najlepszy montaż dźwięku. Zadaniem Chrisa Kyle’a (Bradley Cooper) jest zapewnienie ochrony współtowarzyszom broni, przez co sam staje się celem rebeliantów. Mimo zagrożeń i dotkliwej rozłąki z rodziną Chris służy w Iraku cztery kolejne zmiany. Jest uosobieniem dewizy żołnierzy z oddziału SEAL: „Nie zostawiamy nikogo”. Po powrocie do dzieci i żony, Tayi (Sienna Miller), przekonuje się jednak, że nie potrafi zapomnieć o wojnie.

Dodatki na wydaniu DVD:
Historia jednego żołnierza: Podróż Snajpera - Dołącz do reżysera Clinta Eastwooda, obsady oraz twórców filmu i zobacz jak przezwyciężali zarówno twórcze jak i logistyczne przeszkody, napotkane podczas przenoszenia prawdziwej historii żołnierza Navy SEAL Chrisa Kyle’a na ekran;

Dodatki na wydaniu Blu-ray:
- Historia jednego żołnierza: Podróż Snajpera - Dołącz do reżysera Clinta Eastwooda, obsady oraz twórców filmu i zobacz jak przezwyciężali zarówno twórcze jak i logistyczne przeszkody, napotkane podczas przenoszenia prawdziwej historii żołnierza Navy SEAL Chrisa Kyle’a na ekran;
- Kulisy powstawania Snajpera

Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

"Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt ” na DVD od 5 czerwca!

Damian Wayne nie jest zwykłym chłopcem - przywdziewając płaszcz Robina, uparcie stara się dotrzymywać kroku swemu ojcu, Batmanowi. Podczas badania miejsca zbrodni Robin spotyka Talona, który odkrywa przed nim sekrety tajnego stowarzyszenia – Trybunału Sów. Bądź świadkiem walki, która ukształtuje nie tylko przeznaczenie, ale i przyszłość Robina!

Dodatki:
Pingwin: złoczyńca z wyższych sfer Kolekcja krótkometrażówek DC Nation 2 bonusowe kreskówki