strzałka do góry
Zwiastuny

Zakonnica - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD

Cienki Bolek - oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD (polskie napisy)

"Cienki Bolek" na Blu-ray i DVD od 20 listopada!

Kiedy James (Will Ferrell), milioner zarządzający funduszem hedgingowym, zostaje przyłapany na defraudacji pieniędzy, musi odbyć karę w więzieniu San Quentin. Dostaje od sędziego 30 dni na uporządkowanie swoich spraw. Zdesperowany prosi o pomoc Darnella (Kevin Hart) aby przygotował go do życia za kratkami.

DODATKI SPECJALNE:
WYDANIE DVD:
- JESZCZE WIĘCEJ ŚMIECHU
- GAGI

WYDANIE BLU-RAY:
- POZNAJ MOCNE STRONY CIENKIEGO BOLKA DZIĘKI PRZEZABAWNYM, NIEWYKORZYSTANYM SCENOM
- Trening według Hevina Harta
- Walka Ferrella
- GAGI i wiele więcej!

Scooby-Doo i Kiss: Straszenie na scenie - oficjalny zwiastun DVD - polski dubbing

"Scooby-Doo i Kiss: Straszenie na scenie" na DVD

Zupełnie nowy pełnometrażowy film Scooby-Doo! Przygotuj się na mocne brzmienie! Scooby-Doo i Brygada Detektywów staje na scenie u boku legendarnej grupy rockowej KISS w zupełnie nowej przygodzie nie-z-tego-świata! Dołącz do detektywów w Świecie KISS – parku rozrywki dla fanów grupy – i zbadaj serię tajemniczych wypadków. Czy przebiegłość Brygady i siła brzmienia KISS ocalą świat przed zagładą?

Dodatki:
- Czy jesteś Scooby-Doo czy Kudłatym? Gagi z planu

Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

"Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta” od 18 września na DVD!

Zniknięcie w 1982 roku pięknej i młodej Kathleen McCormack, zamordowanie w Beverly Hills kluczowego świadka w tej sprawie, brutalne morderstwo mężczyzny w Galveston w Teksasie – wszystkie te sprawy łączy osoba Roberta Dursta, męża Kathleen i sąsiada zabitego Teksańczyka. Spadkobierca związanej z rynkiem nieruchomości rodziny milionerów z Nowego Jorku był uznany za podejrzanego we wszystkich tych sprawach, jednak nigdy nie został uznany winnym popełnionych zbrodni. Postać Roberta Dursta od dawna fascynowała Andrew Jareckiego (w 2010 roku nakręcił Wszystko, co dobre, oparty na historii zniknięcia Kathleen McCormack film z Ryanem Goslingiem i Kirsten Dunst w rolach głównych) i wraz z Markiem Smerlingiem (producentem i operatorem) przez siedem lat prowadził dziennikarskie śledztwo w tej sprawie. Filmowcy przeczytali tysiące stron dokumentów i akt, przejrzeli policyjne kartoteki, rozmawiali z kluczowymi świadkami, dotarli do nigdy nie publikowanych materiałów filmowych, a przede wszystkim namówili do współpracy samego Roberta Dursta, który po trzydziestu latach przerwał milczenie i po raz pierwszy opowiedział mediom swoją wersję wydarzeń. Efektem prowadzonego śledztwa Jareckiego i Smerlinga jest zawierający wiele przełomowych tez serial dokumentalny przedstawiający na nowo tajemnicze zbrodnie sprzed lat.

The Knick, Sezon 1 - oficjalny zwiastun DVD (polskie napisy)

"The Knick” od 18 września na DVD!

Osadzony w Nowym Jorku w pierwszych latach XX wieku The Knick – to przełomowy serial nagrodzonego Oscarem® reżysera Stevena Soderbergha, w którym w rolę główną wcielił się wyróżniony nominacją do Nagrody Akademii Clive Owen.
Akcja serialu rozgrywa się w szpitalu Knickerbocker (nazywanym The Knick), borykającym się z kłopotami finansowymi oraz odejściem zamożniejszych pacjentów. Jedyną i ostatnią szansą placówki jest dr Thackery (w tej roli Clive Owen), który wraz z pielęgniarkami, chirurgami i całym personelem, podejmuje walkę o utrzymanie szpitala i samego siebie.
The Knick w fascynujący sposób ukazuje problemy początków XX wieku (niektóre wciąż aktualne) w tym min. wykluczenie rasowe, podział społeczny, szybkie (i nieuregulowane) zmiany w medycynie, uzależnienie od narkotyków i wiele innych. Dzięki wspaniałej obsadzie, w tym Andre Holland (dr Algernon Edwards), Juliet Rylance (Cornelia Robertson), Eric Johnson (dr Everett Gallinger), Michael Angarano (dr „Bertie” Chickering Jr.), Eve Hewson (Lucy Elkins) mamy możliwość zobaczenia z bliska początków nowoczesnej medycyny.

Dodatki na wydaniu DVD:

KOMENTARZE - Zobacz co do powiedzenia mają Jack Amiel, Michael Begler, Jeremy Bobb, Eve Hewson, Michael Angarano, Chris Sullivan, Cara Seymour oraz Eric Johnson.

San Andreas - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polskie napisy)

an Andreas – od 2 października na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Dwayne Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej.

PORUSZAJĄCE ZIEMIĘ DODATKI SPECJALNE NA BLU-RAY:
- San Andreas: Prawdziwa linia uskoku
- Dwayne Johnson na ratunek
- Skala trzęsienia Komentarz reżysera Brada Peytona
- Sceny niewykorzystane
- Gagi
- Kaskaderskie sceny akcji

LEGO NINJAGO, Opętanie, Część 1 – oficjalny zwiastun DVD – polskie napisy

"LEGO NINJAGO, Opętanie, Część 1" od 11 września na DVD!

Nowa część bestsellerowej serii LEGO NINJAGO. Odkąd Ninja pokonali Mistrza Chena i jego armię, stali się bardziej zjednoczeni i potężni. Lloyd wciąż jednak przeżywa odejście ojca do Przeklętej Krainy i zaczyna wątpić w sens swojej dalszej drogi. Kai składa przysięgę, że będzie się nim opiekował. Obietnica ta poddana będzie jednak próbie, gdy chłodny wiatr wedrze się w ciało Lloyda i opęta go.

Star Wars: Rebelianci, sezon 1 – oficjalny zwiastun DVD – polski dubbing

"Star Wars: Rebelianci, sezon 1" na DVD od 8 września!

Iskra buntu została wzniecona, zobacz pierwszy sezon "Star Wars: Rebelianci"! "Star Wars: Rebelianci" to przepełniona akcją kontynuacja legendarnej sagi Star Wars! Nastały mroczne czasy… Galaktyczne Imperium sprawuje w galaktyce władzę żelaznej pięści. Siły Imperium okupują planetę rujnując życie jej mieszkańców. Grupa rebeliantów – Ezra, Hera, Kanan, Sabine, Zeb i Chopper – podejmują odważną walkę przeciwko agresorowi, aby przywrócić pokój i wolność w galaktyce.

Dodatki:
- Zwiad rebeliantów - za kulisami odcinków: Iskra rebelii, Droidy w opałach, Lot myśliwcem, Powrót dawnych mistrzów, W szeregach wroga, Co kryje mrok, Dzień imperium, Siły wsparcia, Droga Jedi, Ryzykowna gra, Wizja nadziei, Wezwanie, Odsiecz, Galaktyka w ogniu.

Avengers: Czas Ultrona - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polskie napisy)

Na Blu-ray 3D™,Blu-ray™ i DVD!

Wielki powrót superbohaterów! Marvel Studios przedstawia światowy fenomen „Avengers: Czas Ultrona”, monumentalne widowisko SF, które pobiło wszelkie rekordy popularności na świecie! Stworzony w dobrej wierze przez Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.) Ultron (James Spader) zamienia się w zagrażającego ludzkości potwora. Teraz Iron Man, Kapitan Ameryka (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth) i Hulk (Mark Ruffalo) wspierani przez Czarną Wdowę (Scarlett Johansson), Hawkeye’a (Jeremy Renner) i Nicka Fury (Samuel L. Jackson) muszą połączyć siły, aby pokonać Ultrona i ocalić ludzi… Jeśli zdołają sprostać wyzwaniu!

Na płytach Blu-ray 3D™ , Blu-ray™ i DVD obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:

WYDANIE BLU-RAY 3D™, BLU-RAY™
- Reportaże: Widziane od środka, Jak powstawał film "Avengers: Czas Ultrona", Kamienie Nieskończoności, Dookoła świata
- Sceny niewykorzystane i rozszerzone: Człowiek w świątyni, Uważajcie na siebie, Bruce i Natasha rozmawiają, Jaskinia Norn
- Komentarz audio Jossa Whedona
- Gagi z planu

WYDANIE DVD
- Reportaż „Dookoła świata”

Avengers: Czas Ultrona - oficjalny zwiastun Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD (polski dubbing)

Na Blu-ray 3D™,Blu-ray™ i DVD!

Wielki powrót superbohaterów! Marvel Studios przedstawia światowy fenomen „Avengers: Czas Ultrona”, monumentalne widowisko SF, które pobiło wszelkie rekordy popularności na świecie! Stworzony w dobrej wierze przez Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.) Ultron (James Spader) zamienia się w zagrażającego ludzkości potwora. Teraz Iron Man, Kapitan Ameryka (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth) i Hulk (Mark Ruffalo) wspierani przez Czarną Wdowę (Scarlett Johansson), Hawkeye’a (Jeremy Renner) i Nicka Fury (Samuel L. Jackson) muszą połączyć siły, aby pokonać Ultrona i ocalić ludzi… Jeśli zdołają sprostać wyzwaniu!Na płytach Blu-ray 3D™ , Blu-ray™ i DVD obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:WYDANIE BLU-RAY 3D™, BLU-RAY™

- Reportaże: Widziane od środka, Jak powstawał film "Avengers: Czas Ultrona", Kamienie Nieskończoności, Dookoła świata

- Sceny niewykorzystane i rozszerzone: Człowiek w świątyni, Uważajcie na siebie, Bruce i Natasha rozmawiają, Jaskinia Norn

- Komentarz audio Jossa Whedona

- Gagi z planuWYDANIE DVD

- Reportaż „Dookoła świata”

Gorączka lodu – animowany film krótkometrażowy na Blu-ray i DVD!

Już 28 sierpnia na rynku ukaże się wydanie Blu-ray™ i DVD filmu Disneya „Kopciuszek” – wzruszającej, inspirującej i zabawnej opowieści o triumfie dobra nad rozpaczą i okrucieństwem, która zachwyci widzów w każdym wieku.

W obu edycjach filmowi będzie towarzyszyć wyjątkowa, nagrodzona Oscarem® krótkometrażówka „Gorączka lodu”, dzięki której fani Disneya powrócą do świata przebojowej „Krainy lodu”, aby razem z bohaterami świętować urodziny księżniczki Anny!

Po niespodziewanej śmierci ojca życie Elli (Lily James) staje się udręką. Zdana na łaskę okrutnej macochy (Cate Blanchett) i jej dwóch podłych córek, Anastazji oraz Gryzeldy, dziewczyna zostaje zdegradowana do roli służącej i pogardliwie przezwana Kopciuszkiem. Mimo rozpaczliwej sytuacji Ella stara się zachować dobroć, odwagę i pogodę ducha. Pewnego dnia poznaje w lesie czarującego chłopaka (Richard Madden), który podaje się za czeladnika z pałacowych warsztatów, choć w rzeczywistości jest samym księciem. Szybko rodzi się między nimi głęboka więź. Kiedy wszystkie dziewczęta zostają zaproszone na królewski bal, Ella liczy na to, że znowu spotka Tycia, jednak macocha bezlitośnie drze jej najlepszą sukienkę i zakazuje udziału w zabawie. Na szczęście do akcji wkracza dobra wróżka chrzestna (Helena Bonham Carter) i za pomocą kilku sztuczek na zawsze odmienia los Kopciuszka...